DemirGrup Fotoğrafçılık / Bursa Düğün Fotoğrafçısı

  • Paylaş
Hakkında

2012 yılında kurduğumuz markamız Demir Fotoğrafçılık Bursa’nın en iyilerinden bir tanesi olma vizyonunu kısa sürede tamamladı. Fotoğrafçılık sektörüne giriş yaptığımız günden beri gerek kaliteli hizmetlerimiz gerekse yenilikçi bakış açılarımız sayesinde kısa sürede rüştümüzü ispat ettik. İşini hem severek hem de profesyonelce yapan alanında yetenekli büyük bir ekibe sahibiz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti esasımızdan ödün vermiyoruz. Öyle ki bugün, Hamitler’deki merkez stüdyomuzdan sonra Osmangazi’de 2 şube daha açtık. Artık Emek ve Dikkaldırım şubelerimizde de aynı özen ve ilgi alaka ile müşterilerimizi karşılıyoruz. Prensipli çalışma mantığımız sayesinde aynı kalitede hizmet verdiğimiz için size en yakın şubemizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çok yönlü fotoğrafçılar olarak mesleğimize dair bizden beklenebilecek her işi layığı ile yerine getiriyoruz. Fakat hizmetlerimizden bir tanesi var ki o hepsinden daha önemli. Düğün, nişan ve sünnet merasimleri gibi özel günleri en iyi şekilde kaydederek ölümsüzleştiriyoruz. Dünyaevine girecek çiftlerimiz için hayallerini gerçekleştirmek ve onlarla birlikte olmak ve onların heyecanları paylaşmak bizim için de son derece değerli.

Düğün fotoğrafçılığında hem stüdyo hem de dış çekimler yapabiliyoruz. Bursa ve çevresi başta olmak üzere çiftlerimizle birlikte diledikleri her yerde çekim yapabiliyor ve hatta şehir dışı veya yurt dışına dahi gidebiliyoruz. Doğal, mimari veya tarihi güzelliğe sahip pek çok lokasyonda gerçekleştirdiğimiz çekimleri sunarak karar vermelerine yardımcı olabiliyoruz.

Fotoğraf yeteneğimiz haricinde bu denli kaliteli işler ortay çıkarmamızı sağlayan 2. etkense ekipmanlarımız. Günümüzün teknolojik imkanlarını en üst seviyede kullanarak kameralar, fotoğraf makineleri ve çekim gereçlerimizi ediniyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Demir Fotoğrafçılık Osmangazi’de sizi bekliyor.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

İlham Verici Gelin Damat Pozları! - ilgili makale
İlham Verici Gelin Damat Pozları!
Düğün pozlarınız nasıl olmalı, düğün pozları nasıl... [Devamını Oku...]

DemirGrup Fotoğrafçılık / Bursa Düğün Fotoğrafçısı - konum
X : 40.24557956199746 Y : 28.997707348932238

Hamitler Mh. Hacıbektaş Cd. No:52