Laberiacouture / Bridal Fashion

  • Paylaş
Hakkında

LA BERİA GELİNLİK VE MODAEVİ

La Beria Gelinlik olarak Bursa / Osmangazi’de hizmet vermekteyiz. Bizi Tahtakale, Atatürk Caddesinde bulabilirsiniz. Mağazamızda sizleri randevu ile karşılıyor ve tüm gereklilikleri sağlamaya özen gösteriyoruz, saat 19:00’a kadar bizi ziyaret edebilirsiniz! En mutlu gününüze hazırlanırken isteklerinizi gerçekleştirmek, yuvanızı kurarken atacağınız bu yolun ilk basamaklarında peri kızı gibi görünmeniz için yanınızda olmak istiyoruz. Tüm gelinliklerin göz kamaştırıcı olduğunu biliyoruz, bizim birincil önceliğimiz size en yakışanını bulmak ve bu masalın en önemli parçasını bir puzzle parçası gibi yerine oturtmanıza yardımcı olmak. Güler yüzlü ekibimiz ve uzun yıllardır kazandığımız tecrübeler ile hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için yanınızda olacağız!

TASARIMLARIMIZDA NELERE ÖNEM VERİYORUZ?

Mağazamızı ziyaret ettiğinizde aklınızdaki gelinliği hazır modellerimiz arasında bulabilir, deneyerek nasıl göründüğünü deneyimleyebilirsiniz. Düşlediğiniz masalsı tasarıma can vermek isterseniz özel dikim için bizimle görüşme sağlayabilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşarak tasarım aşamasında bize yol gösterebilirsiniz. Kişiye özel dikim çalışması yoluna girmek vücut tipinize en uygun modeli görmek, detayların kontrolünü ve revizesini yapmak için daha avantajlıdır. Ortalama 1 – 3 prova içinde gelinliğinizi hazırlamaya özen gösteriyoruz. La Beria’da en önem verdiğimiz noktalardan biri kumaşın kalitesi. Tüm aşamaları ve sonucu etkileyecek olan kumaşı seçmenin ve düzgün işlemenin öneminin farkındayız ve süreci bu çerçeve içerisinde yürütüyoruz. Kişiye özel dikim provalarında hayalinizin gerçekleşmesini kumaşın ilk kesiminden itibaren son iğnesini çıkarana kadar detaylı bir şekilde inceleme ve gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayede tüm aşamalarda eklemek istediğiniz noktaları belirtebilir, bizimle fikir alışverişi yaparak değerlendirmelerimize katılabilirsiniz. Aynı zamanda gelinliğinize uygun aksesuar olarak duvak tasarımı da yapabiliyoruz.

MODELLERİN HAYAL GÜCÜ İLE BULUŞMASI

İsteğinize göre prenses model, helen model, balık model, düz kesim ve A kesim seçeneklerinden istediğinizi seçebilir, yaka tarzına karar verebilirsiniz. Gelinliğinizde taşları, dantelleri, pulları ve boncukları seçebilirsiniz. Klasikleşmiş beyaz gelinlik modelleri dışında istediğiniz her renkte gelinlik tasarlatabilirsiniz. Pembe, mor, kırmızı hatta siyah renkte tasarladığımız gelinliklerin tasarımları da mevcut, her şey hayal gücünüze kalmış. Bizimse bu yolculuktaki asli görevimiz her zaman sizin mutluluğunuzun izini sürmek olacak. Çocukluğunuzdan beri aklınızda olan o tasarıma kavuşmanız için La Beria her zaman yanınızda.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Laberiacouture / Bridal Fashion - konum
X : 40.18321988248168 Y : 29.064643365081736

Atatürk Caddesi No:97/B Heykel /Bursa