Bursa Güzellik ve Estetik Güzellik Merkezleri, Fiyatları, Mekanları | endavet.com

Bursa Güzellik Merkezi

Bursa Güzellik ve Estetik Güzellik Merkezleri, Fiyatları, Mekanları
Düğün öncesi bakım konusunda uzman tüm Bursa güzellik merkezleri endavet.com'da. Güzellik merkezlerinin gelinlere özel fırsatlarını incele ve teklif iste!
  • 13 Sonuç Bulundu.
  • Seçim Listesini Temizle
  • Liste
  • Resim
  • Güzellik Merkezi
  • Bursa
Özelliklere Göre Filtrele
endavet.com - Belly Uzakdoğu Güzellik Merkezi (Bursa / Nilüfer)
endavet.com - Belly Uzakdoğu Güzellik Merkezi (Bursa / Nilüfer)
Belly Uzakdoğu Güzellik Merkezi (Bursa / Nilüfer)
Bursa / Nilüfer
Saçınızı ve yüzünüzü düğün gününüzden önce yapacağınız modellere yaklaştırmak düğün gününüzde kolaylaştırır. Sağlıklı bir cilde ve güzel bir görünüme sahip olmak için Oryantal Uzak Doğu Güzellik Merkezi orada olacak. Burada kaliteli hizmetten memnun kalacaksınız. Her türlü saç ve cilt bakımı burada kolayca yapılabilir. Üstelik yüksek fiyatları ve yüksek hizmet kalitesi ile Bursa'nın en ünlü güzellik merkezlerinden biridir. Düğünden önce, yüzünüze ve saçınıza bakabilir ve düğün gününüzde istediğiniz görünümlere kolayca ulaşabilirsiniz. Detoks, cilt bakımı, saç ve makyaj ve güzellik sırları merkezini ziyaret etmek yeterlidir.
1 0 0 0
Uzman ekibimiz sizler için burada!
Uzmanlarımız tercihine uygun firmalara ücretsiz teklif göndersin.
endavet.com - Estapark (Bursa / Osmangazi)
endavet.com - Estapark (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Estapark (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Estapark (Bursa / Osmangazi) endavet.com - Estapark (Bursa / Osmangazi) +1
Estapark (Bursa / Osmangazi)
Bursa / Osmangazi
5 0 0 0
Firmanı Ekle
Siz de İş Ortaklarımız Arasına Katılın!
İş ortaklarımız arasına katılarak ürün ve hizmetlerinizi sizleri bekleyen binlerce kullanıcımıza ulaştırın!

Bursa Güzellik Merkezi

 Kadınların saç, makyaj, estetik ve güzellik ihtiyaçlarını karşılamak için; Bursa güzellik merkezi alternatifleri açısından seçenekleri bol olan bir şehir. Bursa estetik ve güzellik merkezleri, klinik ve Bursa güzellik salonu olmak üzere iki şekilde hizmet sunuyor. Kliniklerde; estetik ve güzellik adına hem dermatolojik hem de cerrahi işlemler yapılırken; güzellik merkezlerinde kişisel bakım, saç ve makyaj işlemleri yapılıyor.

 

Bursa Kuaför Seçenekleri

 Kadınların en önemli aksesuarlarından birisi saçlarıdır. Günlük yaşamda veya nişan, kına, düğün günü gibi hayatınızın en önemli günlerinde; saç ve makyajınızın kusursuz olması çok önemlidir. Bursa kuaför seçenekleri yaptıracağınız işleme göre değişmektedir. Bursa gelin saçı, Bursa kına saçı ve Bursa nişan saçı için; saçın ve makyajın birlikte yapılacağı paketler sunan kuaförler tercih etmek daha ekonomik olmaktadır. Bu paketler; Bursa gelin başı, makyaj, manikür pedikür, tüm vücut ağda gibi hizmetler içermektedir.

 

 Bursa Kuaför Fiyatları

 Bursa gelin saçı modelleri, Bursa kına saçı modelleri ve Bursa nişan saçı modelleri tercihi için; kıyafetiniz, yüz şekliniz ve organizasyonun yapılacağı yer belirleyici olmaktadır. Bursa gelin başı fiyatları, Bursa kına saçı fiyatları, Bursa nişan saçı fiyatları tercih edeceğiniz kuaförün sunduğu hizmetlere göre farklılık göstermekle birlikte minimum 500 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

 

Ombre ve Sombre Nedir?

 Ombre ve sombre son yıllarda kadınların saç boyamak adına sıklıkla kullandığı yöntemlerdir. Ombre; saç diplerinden uç kısımlara kadar saçın gölgelendirilmesi işlemidir. Sombrede bu işlem daha yumuşak ve doğal renk geçişleri ile sağlanmaktadır. Bursa saç boyama işlemi, Bursa ombre fiyatları; saçın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre değişmektedir. Bursa ombre ve Bursa sombre işlemlerinden memnun kalmak için gideceğiniz kuaförün bu konuda ne kadar uzman olduğu çok önemlidir. Ombre ve balyaj fiyatları ise ortalama 100 ile 500 TL arasındadır.