Aslı Tatlıpınar Güzellik

 • Paylaş
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
Aslı Tatlıpınar Güzellik
8 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Kişisel bakım, güzellik uygulamaları hizmetlerinde oyunu doğallıktan yana kullananlar için önereceğimiz uzmanımız eğitmen, güzellik koçu Aslı Tatlıpınar. Çalışma politikası olarak doğallığı benimseyen Tatlıpınar verdiği hizmetlerde bitkisel, organik ürünler kullanıyor.

Uygulama öncesi danışanlarına hizmet içeriği ile ilgili detaylı bilgi veren ve ürün içeriklerini paylaşan Aslı Tatlıer, kalıcı güzelliğin doğallığı korumak adına yapılacak uygulamalardan geçtiğini söylüyor.

Tatlıer’in verdiği hizmetler bölgesel zayıflama, orijinal buz lazer, kalıcı makyaj, hydrafacial cilt bakımı, dermapen, saç similasyon, ultrasonik yüz germe, göz çevresi bakımı, protez tırnak, dudak renklendirme ve antiaging uygulamalardan oluşuyor.

Yaşın ilerlemesi ile birlikte cilt her geçen gün biraz daha yıpranıyor. Dokular esnekliğini kaybediyor ve sarkmalar başlıyor. Bu da kırışıklık, sarkmış bir cilt ve yorgun ifade olarak kendini gösteriyor. Bu durumda kişiye yapılacak uygulama tekniğinin ve kullanılacak ürünün seçimi tam bir uzmanlık istiyor.

Her cildin kendine göre bir yaşı ve ihtiyacı olduğunu belirten Aslı Tatlıer, kişiye özel protokol hazırlanarak yapılacak çalışmaların özelleştirilmesi gerektiğini, kişisel planlamalarla ilerleyecek bir süreç sonunda antiaging uygulama işleminin başarısını göstereceğini söylüyor

Tatlıer tarafından yapılan antiaging uygulamalarından biri göz çevresi bakımı. Göz çevresi çok hassas ve ince bir deriye sahip olduğu için kolay bir şekilde kuruyor , kuruyunca kırışıyor ve morarabiliyor. Tatlıer gözaltı bakımının ihmal edilmemesi konusunda uyarıyor.

Göz altı morlukları uykusuzluk ve yorgunluk sebebiyle ortaya çıkabileceği gibi genetik yapıya bağlı olarak genç yaşlarda da oluşabileceğini söyleyen Güzellik Uzmanı Aslı Tatlıer ‘ciltteki melanin oranının yoğunlaşması, göz altı çukurları ve morlukların oluşmasına da neden olur.

Kolajenin zamanla azalması, yani yaşın ilerlemesi de morarmaların sebeplerinden biridir ‘ diyerek kişisel bakımı ilerleyen yaşların getirebileceği risklere önlem olarak görüyor. Kişisel balım ve güzellik hizmetlerinin dışında estetik operasyon ve plastik cerrahi uygulamalarına başvurulabileceğini belirten Tatlıer ‘ önemli olan kişinin kendisi ile barışık olmasıdır ‘ diyor

Tatlıer’in verdiği hizmetlerden en çok tercih edilenlerden biri bölgesel zayıflama. Kalıcılığı iki süren bölgesel zayıflama uygulaması ile gitmemekte direnen inatçı kilolarınızdan kurtulabiliyorsunuz. Bölgesel zayıflamanın ilk seanstan kendini gösteren bir uygulama olduğunu söyleyen Aslı Tatlıpınar, 2 ile 8 cm arasında incelme sağlanabildiğini belirtiyor.

Cilt bakımı fiyatları ve diğer işlemler hakkında bilgi ve hizmet almak istiyorsanız Bursa Nilüfer’de faaliyet gösteren Aslı Tatlıpınar’a ulaşabilirsiniz.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 22.08.2021
  Cihannur A******

  Lazer epilasyon fiyatları piyasaya göre çok iyi . Tavsiye ederim

 • 12.08.2021
  Hazel E******

  Aslı hanıma cilt bakımına başladım 2. Seansı uyguladı. Cildim daha parlak . kuruluğunda düzelme var. Devam etmeyi düşünüyorum

 • 06.07.2021
  Gaye U******

  Kaş laminasyon yaptırdım. Tavsiye ederim kalıcılığnı koruyor

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Aslı Tatlıpınar Güzellik - konum
X : 40.21514725262565 Y : 28.977660546262875

23 nisan mah. mithatpaşa cad. salus klasik sit.no:7/B.f