Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio

  • Paylaş
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio
15 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Bursa, Nilüfer, Barış Mahallesi'nde bulunan Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio, Güzellik Uzmanı Ahu Turan yönetiminde, profesyonel hizmet anlayışı, hijyenik ortamı, kaliteli malzeme ve ekipmanı, butik hizmet anlayışıyla randevu sistemiyle güzellik, kozmetik ve kişisel bakım hizmeti vermektedir.

Millî Eğitim Bakanlığı usta öğretici sertifikasına sahip usta öğretici, Güzellik Uzmanı Ahu Turan yönetiminde güzellik, kozmetik ve kişisel bakım uygulamalarıyla hizmet veren Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio, kişiye özel tek kullanımlık steril malzeme ve ekipmanla, her güzellik ve bakım uygulamasında müşteri sağlığı ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dünya çapında tanınan kaliteli, cilt dostu ürün kullanımı, profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey işçilikle uygulamaların yapıldığı stüdyo, Bursa'da güzellik merkezi hizmetleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Öne çıkan çalışmaları kalıcı makyaj, kalıcı makyaj silme, mezoterapi, medikal cilt bakım, profesyonel makyaj, altın oran kaş alımı, selfie ağda olan Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio tarafından verilen diğer hizmet başlıkları, saç vitamini, dudak renklendirme, kalıcı eyeliner, kaş laminasyonu, kirpik botoks, microblading, akne tedavisi, leke tedavisi, anti-age bakım, dermapen, gece makyajı ve kalıcı makyajdır.

Doğru bir tasarım ile kişinin yüzüne en uygun kaş modelinin belirlendiği stüdyoda yapılan kaş laminasyonu ile hem kaşlara şekil verilmekte hem de dolgun, canlı bir görünüm kazanması sağlanmaktadır. Stüdyoda yapılan her işlemden önce hizmet alacak danışana açıklamalar yapılarak işlemle ilgili ayrıntılı olarak bilgilenmesi sağlanmaktadır. Kişiye estetik bir görünüm kazandıran güzellik ve bakım işlemleri doğal yapıyı bozmadan, abartıya kaçmadan kaliteli bir şekilde uygulanmaktadır.

Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studioda sağlıklı bir şekilde yapılan kirpik botoksunda kirpikler gür, kıvrık, uzun bir görünüme kavuşurken, kullanılan keratin ile yıpranmış kirpiklerin dipleri beslenerek gürleşme sağlanmaktadır.

Makyaj, dudak renklendirme, kalıcı makyaj gibi işlemlerde tüm cilt tonlarına uygun zengin renk çeşidinin bulunduğu stüdyoda, her işlem sanatsal bir bakış açısıyla uygulanmaktadır. Ön çizim ve demo çalışmayla yürütülen kalıcı makyaj uygulamalarında beklenen, hedeflenen en iyi sonuç alınmaktadır.

Siz de Bursa'da usta ellerden, dünya çapında ünlü cilt dostu ürün kullanımıyla, eşsiz bir güzellik ve bakım hizmeti almak istiyorsanız, Bursa, Nilüfer, Barış Mahallesi'nde bulunan, Usta Öğretici, Güzellik Uzmanı Ahu Turan yönetiminde randevu sistemiyle çalışan Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio'ya ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Gazelle Artistry Pmu&Beauty Studio - konum
X : 40.1585215456048 Y : 29.12050559375

Barış Mahallesi Defne Sokak No:16 Karasu İş Merkezi Kat:3 D:14