LuxeBeautyandFit / Güzelik Merkezi

  • Paylaş
Hakkında

Luxe Beauty & Fit Hakkında

Bir güzellik merkezi düşünün, istediğiniz görünüme kavuşabilmeniz için her zaman sizin yanınızda olmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için kurulmuş bir firma. Luxe Beauty & Fit ile düşündüğünüz her şeyi gerçekleştirmeye bir adım uzaktasınız demektir. İlham kaynağı detaylarda gizli olan güzellik sektöründe gücümüzün kaynağı tam da bu; ayrıntılar ve ince eleyip sık dokumak. 2020 yılında kurulan güzellik merkezimizi Bursa / Nilüfer’de ziyaret edebilirsiniz. Misafirimiz olmadan önce randevunuzu almayı unutmayın, hepimizin güvenliği ve misafirlerimizin mutluluğu için randevuyla hizmet vermekteyiz.

Hizmet Anlayışımız

Güzellik alanında yaptığımız araştırmalar ve elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda arzuladığınız görünümü sunmak için gerekli olan tüm dalları bünyemizde toplayarak geniş bir hizmet yelpazesi yaratmayı amacıyla kurulduk ve bulundurduğumuz tüm alanlara yepyeni bir soluk getirmek için kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Vereceğimiz hizmeti en verimli kılmak temel şartlarımızdan biri olsa da önceliğimiz her zaman misafirimizin konforu ve keyifli vakit geçirmesi oldu. Günlük hayatın yoğun temposundan sıyrılıp kişisel bakımınız için ayırabildiğiniz kısıtlı zaman dilimini güzel bir mola haline getirebilmek için tüm detayları keyif verici bir aktiviteye dönüştürmeye odaklandık, zamanın değerinin farkındayız bu yüzden burada geçireceğiniz vakti ve alacağınız hizmeti en verimli şekilde karşılamak birincil önceliklerimizden bir tanesi.

Tamamlanmak İlkemiz

Güzellik sadece cilt veya vücut değil bir bütün olarak ele alınması gereken bir konu, cildinizin sağlığı ve vücudunuzun fitliği için gerekli tüm hizmetleri Luxe Beauty & Fit’de bulabilirsiniz. Bütünleşik güzellik felsefesine sahip güzellik merkezimizde beslenme, diyet ve güzellik uygulamalarının tümünü bulabilirsiniz. Bu kapsamda diyetisyenlerimiz ile görüşebilir; bölgesel incelme, kas geliştirme programına katılabilir. Cilt bakımı, manikür, pedikür, lazer epilasyon, saç bakımı uygulamalarına ulaşabilirsiniz. Tüm uygulamalarımızın ön görüşmelerini merkezimizde ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz bu sayede daha sağlıklı bir iletişim kurmayı amaçlıyoruz. İş yerimizde erkek misafirlerimiz içinde aynı hizmetlerimiz geçerlidir, güzellik, sağlık ve diyet hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Luxe Beauty & Fit’te randevunuzu oluşturmak isterseniz bize iletişim numaramızdan ulaşabilir yada randevu formundan bizimle görüşme talep edebilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek, bizimle tanışmak ve ücretsiz ön görüşme gerçekleştirmek için hemen bize uğrayın!

Unutmayın, detaylara verilen önem hayatınıza keyif katar.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
LuxeBeautyandFit / Güzelik Merkezi - konum
X : 40.20796414238868 Y : 28.99273114282226

Zeno Business Center, Odunluk, Akademi Caddesi No:2 C Blok Kat:7 Daire:31 Nilüfer Bursa