Kadınlar Kulübü

  • Paylaş
kadinlar-kulubu-aqua-run
kadinlar-kulubu-aqua-run
kadinlar-kulubu-aqua-run
kadinlar-kulubu-aqua-run
kadinlar-kulubu-aqua-run
kadinlar-kulubu-aqua-run
6 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Kadınlar Kulübü Spor Kompleksi, kadınlara özel sunduğu hizmetleri ile Bursa, Mudanya yolu üzerinde Evke Onyx Office Plaza’da hizmet vermektedir. Bursa kadınlara özel spor salonu dendiğinde akla ilk gelen spor salonlarının başında gelen Kadınlar Kulübü’nde en son trend spor egzersizlerini bulabilirsiniz. Bunlardan biri aqua run olarak bilinen suda koşu egzersizidir. Kulüp üyelerinin, aqua run ve yüzme eğitim ve çalışmalarına her mevsim aralıksız devam edebilmesi için kapalı yüzme havuzu ile de sıcak ve hijyenik bir ortam sunmaktadır.

Bunların dışında diğer hizmetler; cardio, crunch, circuit training, yüzme, aqua run , mat pilates, hamile pilatesi, zumba dır. Sporu; yaşam biçimi olarak gören ve bir bütüncül bir biçimde yaşatan Kadınlar Kulübü sporun tüm yorgunluğunu atan, vücuda ve tene tazelik katan yüz yogası, aroma terapi, hamam ve sauna hizmetleri ile kilo verme işleminin yarattığı yenilenme hissini desteklemektedir.

Yenilikçi ve sporda öncü bakış açısıyla egzersize eğlence katma mottosunu, sürdürüyor, en eğlenceli ve en özel anlarınızda da sizleri yalnız bırakmayarak destekliyor. Bunlardan biri Kadınlar Kulübü tesislerinde düzenlenen bayanlara özel gelin hamamı etkinlikleri. Düğün organizasyonları kapsamında düzenlenen gelin hamamı etkinliği için Kadınlar Kulübü’nün hamam bölümünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Çocukların geleceğinin temellerinin atıldığı ve öğrenmeye en yatkın oldukları yaşta, spor disiplinin içerisinde bulunarak sporu yaşam biçimi haline getirebilmeleri için de çalışan Kadınlar Kulübü, Bursa çocuklara yüzme dersi dendiğinde de yine alanında öncülük etmeye devam ediyor.

Siz de planlı ve eğlenceli bir spor yaşamını hayatınıza dahil etmek istiyorsanız Bursa’da hizmet veren Kadınlar Kulübünü mutlaka ziyaret etmeli, tesisi ve olanaklarını yakından görmelisiniz. Siz de sağlıklı ve mutlu bir yaşam için harekete geçerek Kadınlar kulübü Spor Merkezi’nin sunduğu geleneksel ve yeni trend egzersiz çeşitleri ile daha fit ve enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerden, evinizin sıcaklığında ve hijyeninde yararlanmak, kaliteli hizmeti indirim ve kampanyaları ile almak ve Bursa Kadınlar Kulübü Spor Merkezi’nin birbirinden donanımlı eğitmenleriyle tanışmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Kadınlar Kulübü - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Evke Onyx Office Plaza