Sarper Düğün Salonu / Bursa Düğün Salonu

  • Paylaş
Hakkında

1999 yılında faaliyetine başlayan Sarper Düğün Salonu Osmangazi/Bursa firmamız, konuklarına kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyor. En güzel düğünler, düğün kadar görkemli nişanlar, asla unutulmayacak sünnetler, toplantılar, seminerler, organizasyonlar, kurumsal eğitimler, sunumlar, konferanslar ya da yıl sonu değerlendirme etütleri ve daha fazlası… Her türlü etkinlik ve davetinize ev sahipliği yapabilen salonumuzda tüm istekleriniz mümkün olduğunca yerine getiriliyor.

Düğün salonumuz 1000 kişiye çıkabilen misafir ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Bu sebepten aklınızda soru işareti olmadan tüm sevdiklerinizi salonumuza davet edebilirsiniz. Yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çeken modern salonumuz şık aydınlatmalarıyla romantik bir ortam sunuyor. 10 kişinin rahatlıkla oturabileceği masalarımıza şık sandalyelerimiz eşlik ediyor. Salonumuzda görselliği bozacak tek bir kolonun bile bulunmadığını da belirtelim.

Düğününüzü yapacağımız salonumuzun görünüm ve tasarımına önem verdiğimiz kadar kullanılacak ses ve sahne sistemlerinin kalitesini de önemsiyoruz. Bu sebeple son teknolojiyle üretilmiş kaliteli ekipmanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Bu hizmetlerimize ek olarak profesyonel orkestralar ile çalıştığımızı da bilmenizi isteriz.

Yemekli düğünlerinizde birbirinden güzel menülerimizle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Menüde değişiklik yapma hakkına da sahipsiniz. Hatta isterseniz düğünden önce menü tadımı yapmanıza da olanak sağlıyoruz. Vejetaryen, diyabet ve çocuklara özel menü çeşitliliğimiz de bulunuyor.

Yenilikçi tarzıyla, memnuniyetinizin yeni simgesi haline gelen, eğlence salonları arasında birçok ilkleri başarmış ve daha yeni ilkler için de çalışan düğün salonumuz, özel günlerinizdeki mutluluğunuzun başlangıç noktasında sürprizler yapmaya devam ediyor.

Eğer siz de davet ve etkinlik mekânınız olarak bizi seçmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle geçebilirsiniz. Kişi başı Sarper Düğün Salonu fiyatlarını öğrenebilir, unutulmayacak bir gün için ilk adımı atabilirsiniz.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Sarper Düğün Salonu / Bursa Düğün Salonu - konum
X : 40.1916748 Y : 29.080889799999998

Demirtaşpaşa Mahallesi, İnönü caddesi, Sarper Sokak, No:2/A Kat:8 (Yeni SGK Binası Karşısı - Osmangazi