Taçmahal Balo ve Toplantı Sarayı

  • Paylaş
Hakkında

En önemli gününüzde en az sizin kadar iddialı olan bir düğün salonunu tanıştırmak istiyoruz sizlerle. Bursa Taçmahal Balo ve Toplantı Sarayı, düğününüz hayatınız boyunca unutamayacağınız bir organizasyon ile gerçekleştirme şansı sunuyor.

2014 yılında sektöre giren Taçmahal Balo ve Toplantı Sarayı, alışılmışın dışındaki şık tasarımları ve farklı iç – dış mimarisi ile ön plana çıkıyor. Sadece bu özellikleriyle bile Bursa’daki birçok düğün salonundan farklılaşıyor.

Özel olarak tasarlanan 2 farklı salon ile karşılaşacaksınız. Özel organizasyonlarınız için 1100 kişilik, kurumsal organizasyonlarınız için ise 1500 kişilik bir kapasite sunulan bu salonlarda kendinizi özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Salonların en önemli özellikleri; şık ve modern yapıları, geniş kapasitesi ve yüksek bir tavana sahip olması. Basık bir ortamdan uzak oluyor, kendinizi konforlu hissediyorsunuz. Sevdikleriniz için ayrılan masa ve sandalyeler, konseptinizle uyumlu olacak renkte giydirmeler ile süsleniyor. İhtişamlı avizeler ise salonumuza renk katıyor.
Kıpkırmızı bir halıyla salona giriş yapan çiftler, sevdiklerinin hayran bakışları arasında onlar için ayrılan bölüme doğru yürüyorlar. Bu yürüyüşü, yeni hayatınıza attığınız adımlar olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden bu adımlarınızı atarken mutlu görünmeniz çok önemli. Biz, kusursuz bir düğüne imza atmanızı sağlayarak üstümüze düşeni yapıyoruz.

Düğününüz için Taçmahal Balo ve Toplantı Salonu’nu tercih ederseniz;
- Renkli lazer şovları
- Görsel efektler
- Çiçek tasarımları
- Havai fişek, gül konfeti, ışık şelalesi ve yer volkanları
- Hostes, sihirbaz ve palyaço hizmetleri,
- Orkestra veya DJ temini
- Semazen ve mehteran hizmetleri
- Barkovizyon hizmetleri
- Kuaför hizmetleri
- Alyans ve gelinlik hizmetleri
- Özel VIP araç, Limuzin ve Klasik araç hizmeti
- Oto kuaför hizmeti
- 300 araçlık kapalı ve açık otopark hizmeti
gibi birçok imkândan yararlanabiliyorsunuz.

İmkân, ayrıcalık ve farkımızı biraz da olsun anlatmaya çalıştık. Eğer daha fazla bilgi almak ve Taçmahal Bursa fiyatlarını öğrenmek isterseniz ise sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır. Size anında ulaşıyor ve bu özel günü planlamaya başlayabiliyoruz.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Taçmahal Balo ve Toplantı Sarayı - konum
X : 40.211795 Y : 29.0811604

Eski yalova yolu Muhittin Kırcal Sok. No:15 ( Veysel Karani Camii/Türbesi Karşısı ) Osmangazi