Also Catering

  • Paylaş
Hakkında
Ayrıca sizleri 1996'dan beri cateringle, catering'i, 1996'dan beri Türkiye'nin hizmetinde en iyi şirketler arasında hedefi yapmakla birlikte Edirne'nin merkezi olmak üzere faaliyette bulunmaktayız. 6375 çalışanı ve 30 masa başı / gün, üretim kapasitemizin her anı, hizmet vermek ve büyümek için kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Sürekli gelişim, müşteri odaklı yönetim, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, temizlik ve güler yüzlü görev. İhtiyaçlarınıza en uygun çeşitlilik, hızlı ve esnek bir çözüm sunmak için buradayız.
Kalite Politikası
Ana yemek hizmetini de sağlar; kaliteli ve lezzetli yemekler sunmak, hijyenik bir ortamda üretim yapmak, kusursuz hizmet, müşteri memnuniyetini ve profesyonel yönetimi sağlamaktır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler özenle seçilmekte ve gıda sektörünün önde gelen firmalarından temin edilmektedir.
Eğitimli çalışanlarımız Tüm ürün ve hizmetlerimizin ortak katılımı ve çabaları ile ilgili olarak; Kalite standartlarında
, Hijyenik şartlarda yorumlar, müşteri istek ve önerileri göz önüne alınarak, Fotoğrafa saygı duyulan, üretilir. Hazır yemek üretiminde hijyen değerlendirmeleri, lezzet ve ISO 9001, ISO 14001'in kusursuz hizmet unsurlarını içerir, mevcut ISO 22000 kalite sertifikaları ve bağımsız denetçiler tarafından yapılan kalite ölçüm güncellemeleri yapılmıştır.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Also Catering - konum
X : 41.6746832 Y : 26.554065

Çilingirler Caddesi Banka Sokak No:4