Foto Gürkan Fotoğrafçılık

  • Paylaş
Hakkında
1998 yılında fotoğraf sektörüne adım atan ve 2003 yılında Gürkan ve Serkan Bilgin kardeşler tarafından kurulmuş ve Anadolu Öğretmen Lisesi karşısında Foto Gürkan olarak çalışmaya başlamıştır. Sektörün bir gereği olarak, teknolojiyi dijitale geçerek sürekli takip ederek, genç, dinamik ve disiplinli bir ekiple çalışmaktadır.

Misyonumuz; teknolojiyi sürekli takip etmek, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek, her zaman dürüstlük ilkesiyle iş yapmak. Vizyonumuz; Her alanda "öncelikli" olmak, meslektaşlarımız için bir model olarak kurumsal bir kimlik kazanmak, özellikle Edirne Türkiye'de seçkin bir firma olmak.
Düğün Fotoğrafçılığı; Üye Şimdi hepimiz biliyoruz ki, düğünden sonra, büyülü bir gün Kalan tek şey düğün fotoğrafların olacak. Bu yüzden düğün fotoğrafçınızı seçerken çok dikkatli olmalısınız. Gerçekten seninle aynı dili konuşan düğün fotoğrafçısını seçebilmen gerekiyor. Bu nedenle düğün fotoğraflarınızı çekecek ve bilgi alışverişinde bulunacak fotoğrafçı sizi cezbedecektir.
Orijinal düğün fotoğraflarınızı jargonumuzda görmek istiyorsanız;

Çekimler

(2 saat düğün günü çekim)

Hikaye Çekimi
(Kuaförden düğün öncesi çekim ve gün batımı ile sona erme)


Çöp (Kıyafetleri Çöp! Bu bence en eğlenceli! Düğün günü karar verdikten sonra bir hafta içi gelinlikler ve gelinlikler. Öykü ya da düğün klibi adı verilen bu çekim için çağrılabilir. hikayenin video sürümü fotoğraflarla çekildi.Günlük video çekimleri zorlu bir kurulum aşamasından sonra 2-3 dakikalık bir müzik düğün klibine dönüşüyor İnternet üzerinde dolaşıma son derece uygun olan bu eğlenceli kısa video neredeyse düğününüzün bir video klibi.

Bu çekimleri seçmek istiyorsanız, fotoğraflarınızı düzenlemek için birlikte ömür boyu bir anı olarak kalmaya devam etmek için şirketimize gelin :)
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Talatpasa Asfalti Meric 18 Sitesi No:35