Papağan Organizasyon

  • Paylaş
Hakkında
2003 yılında Günay Keskin tarafından kuruldu ve çok kısa bir sürede kurulan Edirne ve Trakya Bölgesi'ndeki tek profesyonel kuruluş. br> Kurucumuz Günay Keskin Papağan, 1999 yılında organizasyon öncesi Gündem Müzik Organizasyon adı altında iki ortaklı bir işletme kurarak organizasyon hayatına başlamıştır.

1999 seçimlerinde belediye başkan adaylarının seçimi başarılı olmuştur. 6 belediye başkanının seçiminde

Erdoğan, 2000 yılında Eğmen Edirne Sanat Tiyatrosu'nu kurmuş ve 2000-2001 Sanat Sezonu'nda Müzikli Trafiği Olan Çocuklarla birlikte 548 ilkokuldan 548 öğrenciye 228 Marmara ve Ege bölgelerindeki öğrenciler ve Karadeniz Bölgesi. ISM'de bu eğitimi sunarak ülkemizin trafik eğitimine katkıda bulundum.
2003'te Papağan Örgütü, hayatına son vermeden hayat veren Türkiye'nin bir numaralı örgüt firması olan BKM Örgütü, BISHOP ÜRETİMLERİ, AYS Örgütü, Stand Örgütü, Trakya Bölgesinde Pozitif gibi büyük firmaların hizmet verdiği geniş organizasyon ağı sayesinde kurdu, Sanat severlere ulaştı ve taşımayı sürdürüyor.

Organizasyonumuz kısa sürede Kültür ve Sanat Organizasyonları ile hizmet vermeye başladığı ülkemizde Açılış-Davet-catering-Düğün Organizasyonları'nı unutulmaz anlar yaşatarak misafirlerine canlı tutmaya devam ediyor.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Papağan Organizasyon - konum
X : 41.6756104 Y : 26.5524063

Osmaniye Caddesi No: 8