On Dans Akademi / Eskişehir
On Dans Akademi / Eskişehir
On Dans Akademi / Eskişehir
On Dans Akademi / Eskişehir
4 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Kendinize ayırdığınız zamanlarda amacınız her dakikadan keyif almaksa seçeceğiniz aktivite dans olmalı.

Kendimizi mutlu hissetmek, hayatın renklerini ve ritmini algılayabileceğimiz özel anlar oluşturmak elimizde. Bu anlarımıza destek olacak www.endavet.com iş ortaklarından On Dans Akademi ; Tepebaşı/Eskişehir ’de hizmet veriyor. Uluslararası tecrübeye sahip, uzman eğitimciler tarafından kurulmuş dans ve spor okulu olan On Dans Akademi başta vals olmak üzere salon dansları denince Eskişehir'de ilk akla gelen adreslerden biri. Misyonları ; salon dansları branşını tanıtmak ve ilgi duyan herkese öğretmek. Dans etmenin birçok faydası mevcut. Araştırmalar vücudu rahatlattığını, serotonin hormonunu arttırdığını, kasları kuvvetlendirdiğini, sinir sistemine iyi geldiğine işaret ediyor. Dans eden çiftlerin demans riskininin %76 oranında azaldığı da bir başka araştırmanın sonucu. Dans etmenin fiziksel faydalarının yanı sıra figürlerini öğrenme aşamalarında beynimizi çalıştırması, motor becerileri, dikkati harekete geçirmesi, hafızayı güçlendirmesi, özgüveni arttırması gibi pek çok da mental faydasının olduğunu görüyoruz.

Dans etmek ve hareket geçmek hayatımızda böylesine etkili bir dışavurum oluşturuyorsa o zaman neden şimdi dans etmeye başlamıyoruz? Üstelik işin uzmanları, indirim ve fırsatları buradayken.

Hayatın yoğun akışından sıyrılmak isteyenler, vücudunu keşfetmek isteyenler, vücut esnekliğini arttırmak isteyenler, kondisyonunu geliştirmek isteyenler, sinir sistemini güçlendirmek isteyenler, uyku kalitesini arttırmak isteyenler, hayata daha pozitif bakmak isteyenler, daha mutlu ve enerjik olmak isteyenler, zayıflama çabalarına destek aktivitede bulunmak isteyenler, On Dans Akademiyi mutlaka tanımalı ve uzman eğitimcilerinden keyif dolu sağlıklı programları hakkında bilgi almalısınız.

On Dans Akademi’de 7’den 77’ye herkesin katılabileceği programlarda verilen eğitimler; Latin dansları, Zumba, Çaça, Samba, Tango, Vals, Flemenko, Bale, Oryantal,düğün dansları.

 

Diğer Hizmetleri

4 yaştan başlayan çocuk sınıflarından, 70 yaşa kadar uzanan yetişkin sınıflarına dans kursları

Çiftlere özel düğün dansı eğitimleri ve dans gösterileri

Kurumsal eğitimlerle kurumlar ile motivasyon ve takım çalışması projeleri

Özel okullarda dans sporu takım çalışmaları

 On Dans Akademi Casting ekibi ile televizyon, medya çekimleri

Özel gece ve organizasyonlarınız için dans gösterileri

Eskişehir/Tepebaşı’nda Demir İş Merkezinde, çok merkezi bir lokasyonda hizmet veren On Dans Akademi eğitim ve faaliyetlerini lisanslı antrenörler eşliğinde geniş, rahat ve şehir manzaralı salonlarında gerçekleştiriyor. Siz de uzman eğitimciler eşliğinde hem keyif almak hem de vücudunuzu etkili ve doğru çalıştırmak, yeni aktiviteler keşfetmek, hayatınızı daha mutlu ve enerjik geçirmek isteyenlerdenseniz Eskişehir’de hizmet veren ON Dans Akademi’nin size uygun programlarını tercih edebilirsiniz.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Randevu Talep Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
On Dans Akademi / Eskişehir - konum
X : 39.77536948474102 Y : 30.500518404296816

Hoşnudiye Mah. Bayrak Sk. Demir İş Merkezi No:6/1 Tepebaşı/Eskişehir