Kuaför Hasan Güder

  • Paylaş
Hakkında
Doğumundan bu yana Eskişehirli bir aşık olan Hasan Güder, ilk ve orta öğretim yıllarından sonra kuaförlük mesleğine döndü. İstanbul ve Bursa'da Eskişehir dışında farklı yerlerde çalıştıktan sonra askerliğini yapmak için Çanakkale'ye gitti. 30 yıl boyunca, ülkesini daima bir işletme sahibi olarak işini seven yeniliklere açık olan çok sayıda yerli ve yabancı yarışmada başarıyla temsil etti.

Hasan Güder, neredeyse hepsinden ödülle ülkesine döndü ve kariyerinin kalan yıllarında bu yarışmalarda jüri olarak çalıştı. Hayatı boyunca kuaför olarak kariyerine devam ediyor ve güzelliğin tescilli adresi olmaya kararlı.
30 yıldır bu işi yapıyorum, salonumuzdaki kadınların en büyük hedefimizden çıktığımız için mutlu olma zorunluluğu. İşimiz için motivasyonumuzu yüzünüzdeki en gülümsemeye borçlu olduğumuzu biliyoruz ve devam etmek için her gün kendimizi yeniliyoruz. Güzelliğini önemsiyoruz.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Kuaför Hasan Güder - konum
X : 39.776295 Y : 30.516691

İstiklal Mh. Şair Fuzuli Cd. No : 14 / D Odunpazarı