Eski Kafa

 • Paylaş
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
Eski Kafa
10 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Eski Kafa
Fatih Merkez, İstanbul

Açılış Saati :
10:00 - 02:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • endavet.com - cinsiyet
  186 gün önce
  Damla Öztürk

  At Pazarı bölgesini iyi bilen bir arkadaşımızın tavsiyesi ile bu mekanı tercih ettik. Garson Şeyda kardeşimiz de nargile bölümüne bakan Baki kardeşimiz de bizi gayet güzel ağırladı. Nargilesi çok başarılıydı, uzun süre içmemize rağmen ne tadı değişti ne de yandı. 2 saat sonra ikram olarak ücretsiz kafa değişimi de yaptılar. Çoğu mekandaki kalitesiz kahvelere göre buradaki kahveler çok başarılıydı. Hem açık hem kapalı oturma alanı mevcut, üst katlarında da masalar mevcut. Biz yaklaşık 3 saat açık bahçe kısmında çok keyifli oturduk. Hem nargilesi, hem kahveleri hem de güler yüzlü enerjik çalışanları ile bizi memnun bırakan bu mekanı o bölgeye gidenlere tavsiye ederim. Eksi gördüğüm tek bir şey var, menü yok. Hem nargile hem de içecekleri onlar sayıyor, siz seçiyorsunuz, fiyatlarını sorarsanız söylüyorlar. Hesabı isteyince de ufak bir kapıda hesabı yazıp getiriyorlar, herhangi bir detay göremiyorsunuz hesapta. Bunu düzeltmelerinde fayda var, yediğim içtiğim şeyin fiyatını görmek, bilmek isterim.

 • endavet.com - cinsiyet
  186 gün önce
  Melek Egeli

  2008 yilindaki halinden eser yok. Artik Mevlana Idrisin mekani degil sanirim. Eskiden lezzetli ev yemekleri vardi bademli kurabiyesine hastaydim. Zaten ortam da apaci dolmus, yillar cok sey goturmus.

Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Eski Kafa - konum
X : 41.0183995266 Y : 28.9526562765

Ali Kuşçu Mahallesi, At Pazarı Meydanı Sokak, No 11/A, Fatih, İstanbul