Paçi Cafe

 • Paylaş
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
Paçi Cafe
10 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Paçi Cafe
Üsküdar Merkez, İstanbul

Açılış Saati :
07:00 - 02:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • endavet.com - cinsiyet
  180 gün önce
  Efe Dere

  Arada bir uğradığımız bir mekan. Aslında tercih sebebimiz sıcakta püfür püfür esiyor olması ve manzarasınında iyi olması. Servis hızı gayet yeterli fakat ben bu pandemi döneminde daha özenli olunması gerektiğine inanıyorum. Evet maskeliler fakat kenarda sigara içiliyor o el sonra yıkanıyor mu mesela. Ya da neden çatal bıçak paketlenmiş şekilde gelmiyorda klasik kağıda koyulmuş şekilde geliyor gibi bazı sorular oluştu kafamda. Sonuçta bazı mekanlar tabağı bardağı her şeyi kişinin kendi açacağı şekilde paketleyerek getiriyorlar masaya. Son seferde kalkan kişinin yerine biz oturmadan spreyle bir ilaç sıkıp silmişlerdi masayı bu defa ona denk gelemedim kalkan masanın yerine bu tarz bir uygulamanın yapıldığına dair. Ürünlerine gelecek olursak kahvesini sevemedim heryerede dökülmüştü. Cheesecake in orta kısmı buzlu gibiydi tadı normaldi. Kıbrıs tatlısında ise kek kısmı biraz kuruydu. Çayları tazeydi. Yemeklerini bilemem benim izlenimim lezzet seviyesi yüksek bir yer değil. Tatlıları tamamlayamadığımız için ilgilenen kişi hemen sordu bir problem mi var diye ama bir problem olmadığını ilettik yenmeyecek gibi değildi çünkü standarttı sadece. Fiyatları dört çay iki kahve iki tatlı 85₺ gibi tuttu. Bişeyler içmek serinlemek manzaraya bakmak ve sohbet etmek için uygun bir mekan.

 • endavet.com - cinsiyet
  180 gün önce
  Kutay Dere

  İstanbul Boğazı’na sıfır noktasında harika bir mekan. Dondurması çok lezzetli. Yaz günlerinde akşam saatleri harika bir serinlik oluyor.

Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Paçi Cafe - konum
X : 41.0257720451 Y : 29.0107978508

Mimar Sinan Mahallesi, Harem Sahil Yolu, No 10, Üsküdar, İstanbul