Marginal Flowers

  • Paylaş
Hakkında
1998 yılında 20 yıldır çiçek endüstrisinde bulunan ve çiçek tasarımcısı olan Zeynel Özmen tarafından kurulan Marginal Flowers, sıradışı çiçek tasarımları ve estetik yaklaşımıyla dikkat çekiyor.
Bitki ve çiçekler, japon ve zen bahçeleri ve pencere dekorasyon malzemeleri, çiçekler, davetler ve dünyanın her yerinden organizasyonlarla ilgili malzemeler ve malzemeler kullanılarak iç ve dış düzenlemeler yapan bir şirket; düğün, davet, kutlama gibi muhteşem çiçek aranjmanlarının dokusuna uygun organizasyonlar eksiksiz ve şık bir görüntü sergiliyor.
Trendleri yaratan, estetik çözümler üreten, çiçek tasarımlarıyla estetik çözümler üreten, ihtiyaçları iyi anlayan, acil ve kiralanabilir çözümler üreten Marjinal Çiçekler, bitkileri ve çiçekleri mekanlarda işlevsel ve doğal bir şekilde kullanıyor, tamamen topraklanmış ve çiçek açan bitkiler ve farklı bir stil yaratıyor. çaba içinde ...
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Marginal Flowers - konum
X : 41.0510544 Y : 28.9964332

Poyracık Sk. No:7 Nişantaşı