endavet.com - Aslı Pakel
4 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Aslı Pakel

Diyetisyen İstanbul/Bakırköy

Sağlıklı, uzman eşliğinde kilo vermek ve kilosunu korumak isteyenleri www.enadavet.com uzman diyetisyenlerinden Aslı Pakel ile tanıştırmak istiyoruz. Aslı Pakel İstanbul Bakırköy’de yüz yüze beslenme danışmanlığı, dünyanın her yerine online beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Aslı Pakel Lisans eğitimini Yüzüncü Yıl Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümünde, yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Biyoloji bölümünde tamamlamıştır. Aslı Pakel’in verdiği hizmetler ; Kilo Verme ,Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Soğuk Lipoliz Diyeti, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Bebek Beslenmesi, Prematüre Beslenmesi, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Menopozda Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Sendrom, Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme,Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme,Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Kontrol Randevusu, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’dır. Kilo verme ve kilo koruma, hastalıklarda beslenme dışında sağlıklı kişiler olarak sağlığınızın korunması adımlarında Uzman Diyetisyenimiz Aslı Pakel’e danışabilirsiniz. Sağlık ve sağlığı korumaya yönelik ihtiyaçlarınıza yönelik uygun planlama uzman diyetisyenimiz tarafından sizlere özel hazırlanacaktır. Genellikle zayıflamak için başvuruda bulunan kimseler için kontrollü bir zayıflama programı hazırlayan diyetisyenimiz, kontrolsüz ve hızlı kilo vermenin kalıcı ve sürdürülebilir olmadığını tekrar geri alınabileceğini ve özellikle internette okunan her bilginin beslenme adına kişiye uygun bilgi olmadığını ve sonuçlarının kişiyi mutlu etmediği gibi başka sorunlara da yol açabileceğini belirtiyor. Günümüzde sosyal medyanın gelişmesi, erişebilirliğin artması nedeniyle fazla sayıda diyet çeşidi ve besin önerisi görebiliyoruz. Bu süreçte doğru destek ve bilgi süreciyle ilerlemek motivasyonu ve kararlılığı da arttırarak kilo kaybının devamını ve korunmasını sağlıyor. Kişinin düzenine uygun olmayan beslenme programları kilo korumayı zorlayıcı ve sıkıcı bir hal alırken tamamlanmadan tekrarlayan diyetler metobolizma için alışkın olunan bir hal haline dönüşerek kilo kaybını ve hedeflenen kiloya ulaşmayı güçleştiriyor. Siz de uzman eşliğinde sağlıklı beslenme standardını hayatınızın bir parçası haline getirmek istiyorsanız hangi şehirde ya da ülke de olursanız olsun diyetisyenimiz Aslı Pakel ‘den beslenme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Görüşler 4

 • Cemal D******
  26.05.2021

  35 yaşındayım. Tip 2 diyabet hastasıyım . Öğünlerimde gerçekten çok sıkıntı yaşıyordum. Acıkınca dur'u olmayanlardanım. Tabi şeker değerlerini tahmin edersiniz. Aslı Pakdemir'e yeni başladım. Yaklaşımı, ilgisi çok güzel. İnşallah güzel sonuçlar da alacağım.

 • Canan B******
  15.05.2021

  Karın bölgem, bacaklarım kilo aldı derken pandemide tam 7 kilo almışım. Aslı hanım'a 1 ay önce başladım. Çok ta iyi oldu. 3 kilo verdimS. Aslı hanım daha kilo vereceğiz değil mi ?S

 • Nurhayat A******
  08.05.2021

  Obezite sorunum var. Aklımda sürekli birşeyler yemeği isteği çok güçlüydü. Aslı Pakel’den 2,5 aydır online beslenme danışmanlığı alıyorum. Zihnimi ve açlığımı yönetmeye başladım. 8 kilo verdim. Hedef kiloya ulaşıncaya kadar devam.

 • Nil E******
  23.04.2021

  Sevgili Aslı herşey için teşekkürler. Çok şey öğrendim ve uyguladım ve bundan sonra da uygulamaya devam edeceğim.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Aslı Pakel - konum
X : 41.01334934654486 Y : 28.853577804229722

çağlar sokak incirli konaklari H: 1 DAIRE : 2 BAKIRKÖY İSTANBUL