Diyetisyen Elif Günaydın
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Diyetisyen Elif Günaydın / Kadıköy / İstanbul

Kadıköy / İstanbul İstanbul/Kadıköy

Sağlığın vazgeçilmez unsuru doğru beslenme Elif Günaydın ile daha kolay hale geliyor.www.endavet.com diyetsiyenlerinden Elif Günaydın kişiye özel beslenme programı, fit tarifler, hastalıklara yönelik beslenme desteğiyle İstanbul Kadıköy’de danışanlarına hizmet veriyor. Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu Elif Günaydın online beslenme danışmanlığı hizmetiyle siz neredeyseniz sağlıklı beslenmeyi oraya taşıyor. Diyetisyen Elif Günaydın’ın çalışma verdiği hizmetler ; Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet, Alkali Diyet, Menopozda Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Kontrol Randevusu, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sporcu Beslenmesi. Beslenme açlık duygusunu bastırmak, karın doyurmak ya da canının çektiği şeyleri yemek içmek değildir. Sağlığı korumak, geliştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun gereksinimi olan besin öğelerini yeterli miktarlarda ve uygun zamanlarda almak için bilinçli yapılması gereken bir davranıştır. Bu nedenle sağlığın korunması ve geliştirilmesi için atılacak adımların ilki kişinin sağlık bilincini geliştirmesi ile mümkündür. Bu bilinçte yeterli ve dengeli beslenme önemli bir paya sahiptir. Doğru beslenme, düzenli fiziksel aktivite, sigarasız yaşam, stresten uzak durma, düzenli sağlık kontrolü ile hayatımıza daha sağlıklı ve kaliteli yaşayabilir, proaktif bireyler olarak hastalıklara karşı tedbir alabiliriz. Yeterli ve dengeli beslenen bireyler sağlıklı, hareketli ve esnek bir bedene sahiptir. Güzel bir cilde, canlı ve parlak saçlara, kuvvetli kaslara, boy uzunluğuna uygun ağırlığa ve sık sık hasta olmayan bir yapıya sahiptir. Yetersiz ve dengesiz beslenenler ise; zayıf ya da kilolu bir görünüme, pürüzlü, kuru, sağlıksız cilt yapısına, iştahsız, yorgun, isteksiz bir yapıya sahiptir ve sık sık baş ağrısından şikayet eder. Beslenme çok hassas ve kişiye özeldir. Bizler çoğu zaman çevremizdeki herkes gibi besleniyoruz ve hassas davranmadığımız zamanlarımız çok fazla olabiliyor. İşte bu noktada çalan tehlike çanlarının önüne geçebilmek için www.endavet.com olarak Türkiye’nin en güvenilir, gerçek diyetisyenlerine rahatlıkla ve güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de sağlıklı beslenme adına doğru bir rehber arayışı içerisindeyseniz diyetisyenlerimizden Elif Günaydın ile iletişime geçebilirsiniz.

Görüşler 3

 • Resmiye G******
  01.06.2021

  Artvin Arhavi’de yaşıyorum. Elif Günaydın’dan 2,5 aydır online beslenme danışmanlığı alıyorum. Beklediğimden daha iyi sonuç almaya başladım. Üstelik online çok rahatmış. Hiçbir randevunu atlamıyorsun ayrıca Elif Hanım çok ilgili biri. Bu süreçte beni müthiş destekliyor. Elif Hanım’ı herkese tavsiye ediyorum

 • Müge D******
  30.05.2021

  Yemeği çok seven biriyim. Gece yemekten sonra atıştırmalık birşeyler yemeğe bayılırım. Bu nedenlerle diyet yapmaya karşı hep bir ön yargım vardı. Elif Hanım’ın alışkanlıklarıma yönelik geliştirdiği programa başladık 1 ay oldu ve 4 kilo verdim. Çok mutluyum. Vermem gereken 10 kilo daha var. Destekleriniz için teşekkürler Elif Hanım .

 • Erdeniz M******
  05.05.2021

  Elif Günaydın’dan kızım için destek aldım. Kızım da haşimato hastalığı var. Belki biliyorsunuz bu hastalık sürecinde diğer etkilerinin dışında kilo da alıyorsunuz. Elif Hanım bize özel uyguladığı diyet programıyla kızımın sağlığı çok iyiye gidiyor. Biz çok memnunuz. Elif Hanım’ı herkese tavsiye ediyorum.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Elif Günaydın / Kadıköy / İstanbul - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375