Öykü Altın
0 yorum
Tıkla Ara 0850 888 63 88
  • yuzyuze Yüzyüze
  • online Online

Diyetisyen Öykü Altın

İstanbul/Beşiktaş

İnsan hayatı boyunca sağlıklı olmanın, sağlıklı kalmanın yollarını bulma arayışı içinde olur. Bu sadece hastalıklardan uzak olmak için değil, fit bir vücuda sahip olmak için de yapılan bir uğraştır. Beslenme alışkanlığından, genetik yapıya, yaşadığımız coğrafyanın yemek kültürüne kadar pek çok faktör, sağlıklı olmayı, kalmayı etkiliyor. Sağlıklı kalmakta, kilo alınca diyet yapmakta, zayıflamada zorlanıldığı zamanlarda ise bu işin eğitimini almış uzmanlar yani diyetisyenler imdada yetişiyor.

Bahçeşehir Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Öykü Altın, gerek yüzyüze beslenme danışmanlığı gerekse online beslenme danışmanlığı yoluyla kendisinden destek isteyenlere kalıcı çözümleriyle yardımcı olmaktadır.

Başta gelen çalışma alanları, ‘Kilo Verme, Kilo Alma ve Kişiye Özel Beslenme Programları olan Altın, kişiye özel hazırladığı diyet listelerini, verilen kilonun kalıcı olması, sağlıklı beslenme alışkınlığının yerleşmesi için Spor Salonları ve gerektiğinde Personel Trainer desteği de önererek tamamlamaktadır.

Zayıflamanın mutfakta başladığı görüşüne uygun olarak, klasik diyet listesinin dışına çıkarak, her danışanın damak zevki ve beslenme alışkanlıklarına göre alternatif listeler oluşturmaktadır. Bu listeleri hazırlarken titizlendiği konulardan biri de, her meyveyi, sebzeyi mevsiminde tüketmek gerekliliğidir.

Yine verdiği pratik tarifler, çalışan ve ayrıntılı yemek hazırlama konusunda zorluk çeken danışanları için iyi bir seçenektir. Öykü Altın, ölçüsünü kaçırmadan tüketilebilecek, yaşanılan tatlı krizlerinde alternatif oluşturabilecek sağlıklı, pratik tatlı tarifleriyle de danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Kilo alma da karşılaşılan sağlık sorunlarından birisidir. Altın, kilo verme yanında kilo alma konusunda da danışanlarının yanındadır. Sağlık sorunlarının çözümünde, doktor tedavisi ve önerileri yanında, beslenmede ürün seçimi, su tüketimi, uyku, stres vb.nin kilo vermede, sağlıklı yaşamada ne gibi etkileri olduğu konusunda da yetkin ve donanımlıdır.

Online diyet yoluyla da danışanlarına ulaşan Altın, danışanın tahlil sonuçlarına göre en uygun listeyi hazırlayıp göndermekte, her türlü soruya cevap vererek süreci görüşme randevuları ile takip etmektedir.

Kilo verme, kilo alma ve kişiye özel beslenme programları konusunda hizmet veren diyetisyen Öykü Altın’dan hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Öykü Altın - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375