Elif Gedik
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • online Online

Elif Gedik / Diyetisyen

İstanbul/Küçükçekmece

Sağlık kalitesi yüksek bir yaşam için sizi doğru beslenme ile destekleyecek uzmanımız Diyetisyen Elif Gedik ile tanıştıralım.

Beslenme uzmanı Elif Gedik, diyetisyenlik mesleğine başlamayı lise eğitimi sonrası sağlık problemi yaşayan kişilerin problemlerine özel çözüm bulma hayalini takip ederek karar vermiş, 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü burslu okuma hakkı kazanarak başarıyla mezun olmuştur.

Branş eğitimi aldığı dönem boyunca Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda ve Darülaceze Huzurevi’nde gönüllü olarak çalışmalarda bulunmuştur. Dört farklı kurumda staj gören Gedik, ilk uygulama eğitimini hizmet sektöründe faaliyet gösteren otelde yaparak kurumsal beslenme uygulamaları tekniğini geliştirmiştir.

Gedik’in Medical Park ve Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi stajları klinik beslenme eğitiminde derinleşmesine neden olmuştur. Gizem Çalışkan Akgül Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi’nde uygulama eğitimi ile staj dönemini tamamlayan Gedik, burada danışan görmeye başlamıştır.

Elif Gedik’in katıldığı diğer eğitimler ve aldığı sertifikalar; III. BESVAK Klinik Duruma Göre Probiyotik Sempozyumu, Laureate Network P8S Sunum Becerileri Sertifikası, İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası, Yeditepe Üniversitesi Bilimsel Fitoterapi Eğitimi, İstanbul Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Acıbadem Üniversitesi Gastroenteroloji Diyetisyenliği, Kardiyoloji Diyetisyenliği, Prebiyotik / Probiyotik Bahar Okulu, Acıbadem Üniversitesi Onkoloji Diyetisyenliği Kursu - 360’ Beslenme Akademisi şeklindedir.

Diyetisyenimizin verdiği hizmetler : Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Bebek Beslenmesi, Prematüre Beslenmesi, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif Hipoglisemide Beslenme, Menopozda Beslenme, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıkları’nda Beslenme’dir.

Diyet ve sağlıklı beslenme sürecinin spor ve egzersizlerle desteklenmesinin kişisel beslenme planının etkinliğini arttıracağını söyleyen Diyetisyen Elif Gedik’in danışanlarına verdiği diğer hizmetler; Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Tiroid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Migrende Beslenme, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Sporcu Beslenmesi’dir.

Elif Gedik, teknolojinin gelişmesi ve yeni nesil uygulamaların beslenme danışmanlığı sürecinde yarattığı değişim ve farklılıkları gözlemleyerek online diyet ve online beslenme danışmanlığı hizmeti vermeye başlamıştır. Gedik, danışanların tercihine göre İstanbul Küçükçekmece’de yüz yüze beslenme danışmanlığı ile danışan görmeye devam etmektedir.

Siz de sağlıklı beslenme danışmanlığı için uzmanımızdan destek almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • mirza A******
  12.08.2021

  16 yaşındayım. Annem ile beraber Elif Hanım’ın danışmanlık sürecine online başladık. Vermem gereken 20 kilo var. Gelişime engel olmadan bu kilolar gidecekmiş . Henüz 2 kilo verdim. Sürecim uzun Umarım başarırım

 • Yıldız A******
  01.08.2021

  2 ayda 4 kilo verdim. Elif Hanım ilk ayı bitirdikten sonra spora başlamamı önerdi . Spor ile birlikte 2 kilo daha gitti . Harika bir süreç . Hiç bu kadar fit olamamıştım. Teşekkürler Elif Hanım.

 • Feraye k******
  22.07.2021

  Gut hastalığımdan dolayı ürik asidim hep yüksek hep yüksekti. 3 ay oldu Elif Hanım’ dan danışmanlık oluyorum. Gut diyeti uyguluyoruz ama aç kalmadan. Şimdi çok daha iyiyim üstüne kilo verdim. Sağolun Elif Hanım

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Elif Gedik / Diyetisyen - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

1.ikitelli cad. Halkalı merkez mah. Meydan Halkalı Evleri. A blok, 6.kat, daire 66 Küçükçekmece / İstanbul