Gizem Çalışkan Akgül
5 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Gizem Çalışkan Akgül / Diyetisyen

Diyetisyen İstanbul/Küçükçekmece

Diyetisyen Gizem Çalışkan Akgül, İstanbul Aydın Üniversitesinde önlisans eğitimine Gıda Teknolojisi İngilizce önlisans bölümünü tamamladıktan sonra gıda sektöründe üç yıla yakın bir süre kurumsal çalışmalarda bulundu. Ardından İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü burslu olarak kazanarak lisans eğitimine başladı ve 2015 yılında mezun oldu.

Yüzyüze ve online beslenme danışmanlığı hizmeti veren Gizem Çalışkan Akgül, birçok firma ve kuruluşa kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti sunmuştur. Bunun yanında kişisel planlamalar yapan Akgül kurumlara ve danışanlara yönelik birçok sağlıklı yaşam projesinin içerisinde yer almıştır.

Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde poliklinik ve toplu beslenme sistemleri üzerine, Florance Nightingale Hastanesinde kardiyoloji ve böbrek transplantasyon servislerinde, Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde yeni doğan ve gebe polikliniklerinde, Özel Ataköy Hastanesi’nde poliklinik, Bariatrik Cerrahi Kliniği, Toplu Beslenme Sistemleri üzerine çalıştı.

Diyetisyen Gizem Çalışkan Akgül, Bakırköy Profesör Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde de çeşitli bölümlerde, iş ve eğitim tecrübeleri edinmiştir.

Akgül’ün verdiği hizmetler arasında ;Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, Ketojenik Diyet,Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme hizmetleri yer almaktadır.

2019 yılında İstanbul Halkalı Meydanı’ndaGÇA Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi ‘ni kuran Gizem Çalışkan Akgül , 2020 yılı itibariyle ‘ Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği’ eğitimini almıştır.

Gizem Çalışkan Akgül’ün , danışanlarına en önemli tavsiyesi sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeleri. Bunun yanında fiziksel ativitenin önemine de değinen Akgül, herkesin günlük hayatına hareketi ve spor yapmayı dahil etmesi gerektiğini, motivasyonu yüksek bir yaşam algısı için bunun çok önemli olduğunu söylüyor.

Sağlıklı bir yaşam için sadece beden değil ruh sağlığının da iyi olmasını gerektiğine inanan diyetisyenimiz klinik ekibinde danışanlarını ihtiyaç dahilinde destekleyebilecek psikolog bulunuyor.

Siz de kilo verme , sağlıklı beslenme sürecinde yaşayabileceğiniz motivasyon düşüklüğü, yeme bozukluklarında psikolog desteği ileonline diyet, beslenme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Bunun için sayfamızda yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 5

 • Turabi Ş******
  20.07.2021

  Doktorum acilen kilo vermem gerekip bana Gizem Hanım’ı önerdi . 2 aydır yüz yüze danışmanlık hizmeti alıyorum. Çok iyi gidiyor. Vermem gereken 20 kilom var 5’i gitti . Umutluyum

 • can o******
  11.07.2021

  Diyet yapmaya karşı önyargımı yıktığınız için teşekkür ederim Gizem Hanım. O kadar zor değilmiş. Herşeyi yiyip içebildiğimi görmek ve üstüne 8 kilo vermek gerçekten müthiş

 • Merve Ş******
  01.05.2021

  Kendimi bildim bileli balık etliyim. Tam birkaç kilo veriyorum derken hemen yine alıyorum. Şimdi Gizem hanım ile çalışmaya başladık. Yaklaşımı, güleryüzü harika. Gizem hanım ile verdiğim kiloları koruyacağıma inanıyorum. İlginize teşekkür ederim Gizem hanım.

 • Caner E******
  14.03.2021

  Tip 2 diyabetim. Bunun bir hastalık değil davranışlarımın sonucu olduğunu artık biliyorum. Önce yürüyüşlere başladım sonra tavsiye üzerine Diyetisyen Gizem Çalışkan Akgül'den online beslenme danışmanlığına. Çok iyi gidiyorum. Gizem hanım'ın yaklaşımı çok güzel. Başaracağınıza olan inancınızı destekliyor. Gizem hanım'ı herkese tavsiye ederim.

 • Huriye G******
  07.03.2021

  Geçen yıl üniversite sınavlarına hazırlandığı süreç içerisinde oğlum sınav stresi, hareketsizlik, oturarak çalışma, kaygı derken inanılmaz kilo aldı ve üstüne psikolojisi bozuldu. Tavsiye üzerine Diyetisyen Gizem Çalışkan Akgül'den beslenme danışmanlığı almaya başladık. Ona öğünlerini hazırlarken o kadar çok şey öğrendim ki bana da yaradı. Bu süreç oğlumu çok güzel desteklediği gibi benim de motivasyonum arttı. Biz artık bir sağlıklı menü hazırlamayı ve seçeneklerle karşılaşınca nasıl tercihler yapabileceğimizi biliyoruz. Tüm annelere hem kendileri hem de sınav dönemi boyunca çocukları için beslenme danışmanlığı almalarını tavsiye ederim. Gizem hanım herşey için teşekkürler.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Gizem Çalışkan Akgül / Diyetisyen - konum
X : 41.03548526654867 Y : 28.789027626983568

Halkalı Merkez Mah. 1.İkitelli Cad. No:2 Meydan Halkalı AVM A Blok Daire:66 Halkalı/Küçükçekmece Istanbul, Turkey