İlgi Çağla Demirkan
3 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze

İlgi Çağla Demirkan

İstanbul/Sarıyer

Hayatı daha kaliteli yaşamak için özellikle beslenme konusunda nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda danışanlarını yönlendiren diyetisyen İlgi Çağla Demirkan, Bilgi Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur. Online beslenme danışmanlığı ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla hizmet veren Demirkan, İstanbul’da çalışmaktadır.

Kilo verme sürecini zorlu bir süreç olarak gören ve bir an önce istediği kiloya inmek isteyenlerin en sık yaptığı yanlışlardan biri de, bilimsel altyapısı olmayan şok diyetlerle kilo vermeye çalışmalarıdır. Oysa verilen bu kilolar iştah dengelenmediği, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmadığı için sonrasında hızlı kilo alma, metabolizmayı yavaşlatma gibi sorunlarla kişiye daha çok zarar vermektedir. İlgi Çağla Demirkan, tamamen bilimsel yöntemlere dayanan, yavaş yavaş ama kalıcı kilo verdiren tarzı, arada yapılan tatlı kaçamaklarını dengeleyen önerileri ile danışanlarının adım adım sağlıklı bir beslenme tarzı edinmesini sağlamaktadır.

Diyetisyen İlgi Çağla Demirkan’ın çalışma alanları, ‘Kilo Verme, Kilo Alma, Kişiye Özel Beslenme Programları, Vücut Analizi, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Bebek Beslenmesi,Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet, Sendrom, Kanserde Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme,Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme,Metabolik Hastalıklarda Beslenme,Gut Hastalığında Beslenme,Troid Hastalığında Beslenme, Migrende Beslenme,Kontrol Randevusu, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı,Sağlık Koçluğu Programları,Metabolik Balans ve Sporcu Beslenmesi’ dir.

Sağlıkla ilgili bir sorun söz konusu olduğunda, gebelik gibi dönemlerde nasıl ki işin uzmanı olan bir doktora gidiliyorsa, tedavi sürecinde de yine işin bir başka uzmanı diyetisyenden de beslenme konusunda destek alınmalıdır. Diyetisyen İlgi Çağla Demirkan, yalnızca kilo alma, verme gibi konularda değil, kronik hastalıkların tedavi sürecinde, hamilelik gibi dönemlerde beslenme düzeni konusunda da destek vermektedir.

Sağlıklı bir yaşam için fiziksel aktivitenin arttırılması gerektiğine inanan Demirkan, danışanlarını Spor Salonları ve Personel Trainer konusunda da yönlendirmektedir.

Uyguladığı diyet listeleriyle danışanlarının kilo sorunlarını çözmenin yanında, onlara sağlıklı beslenme ve bunu yaşam tarzı haline getirme konusunda da yol gösterici olan diyetisyen İlgi Çağla Demirkan’a bireysel ya da kurumsal olarak ulaşmak, verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Yasemin A******
  07.09.2021

  online hizmet aldım kendisinden,ve hedeflerime ulaştrdı beni,çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim

 • Gülen A******
  09.08.2021

  İlgi hanım,yaklaşımıyla,yönlendirmeleriyle,tavsiyeleriyle mükemmel bir diyetisyen,herkese tavsiye ederim

 • Cansu K******
  06.07.2021

  17 kg verdim kendisinin danışmanlığında,ve 1 yıldır koruyorum,gönül rahatlığıyla tavsiye ederim,çok başarılı bir diyetisyen

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
İlgi Çağla Demirkan - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Online Tüm Türkiye