İrem Beyza Saraç

İstanbul/Beşiktaş

İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Diyetisyen Beyza Saraç yan dal eğitimini yine aynı üniversitenin Gastronomi ve Mutfak Sanatları alanında tamamlamıştır.  Sağlıklı beslenme ile yaşamını desteklemek isteyen herkese danışmanlık hizmeti veren Saraç, danışanlarını menülerine ekleyecebilecekleri fit tariflerle  desteklemektedir.

Diyetisyen İrem Beyza Saraç, sağlıklı beslenme uygulamalarının sağlıklı ve mutlu bir yaşam için öğrenilmesi ve uygulanmasının daha etkin bir hayata kapı açacağını belirtmektedir. Saraç bu nedenle her bireyin beklentileri, yemek alışkanlıkları, vücud değerlerinin farklı olduğunu bu nedenle her danışanın mevcut durum özelliklerine göre kişisel beslenme planı hazırlamaktadır.

Saraç, kişisel plan hazırlık sürecinde danışanın isteklerinin dikkate alındığı ve sürece dahil edildiği bir beslenme planının kişinin üzerinde çok daha başarılı ve sürdürülebilir olduğunun altını çizmektedir.

Danışanlarında kilo verme, kilo koruma ve sezgisel beslenme başlıklarında uzun süredir çalışan Diyetisyen İrem Beyza Saraç oldukça sağlıklı fit görünüme ulaşma konusunda oldukça başarılı sonuçlar almaktadır. Sağlıklı beslenme danışmanlığı sürecinin aynı zamanda danışan için etkin bir kişisel gelişim süreci olduğunu özellikle bu süreci sezgisel beslenmeyle desteklediğini belirten Saraç,  danışanın bir süre sonra vücudunun açlık ve tokluk sinyallerine karşı daha duyarlı hale geldiğini ve kendini sağlıklı ve lezzetli besinlerle kolaylıkla dengeleyebilmeyi öğrendiğini söylemektedir.

Diyetisyen İrem Beyza Saraç kadınların hayatlarındaki en kritik ve güzel bir dönem olan gebelik ve lohusalık sürecinde annelere emzirme danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Bu dönemde annenin beslenmesi ve bebeğin emzirme süreçlerinin programlanmasını yapan Saraç, anne ve anne adaylarına emzirme danışmanlığı almanın kolaylığını yaşamalarını tavsiye etmektedir.

 Sağlıklı beslenme sürecini  spor yaparak desteklenmesinin çok faydalı olduğunu söyleyen Diyetisyen İrem Beyza Saraç’ın çalışma başlıklarını başta kilo verme olmak üzere kilo alma, vücut analizi,kişiye özel beslenme programları ,yeme bozukluklarında beslenme, ketojenik diyet, alkali diyet, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, gebelik ve lohusalıkta beslenme,tüp bebek ve i̇nfertilite tedavisinde beslenme, bebek beslenmesi, menopozda beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme, tip 1 diyabet,tip 2 diyabet, reaktif hipoglisemide beslenme, kanserde beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, gut hastalığında beslenme, tiroid hastalığında beslenme, haşimato hastalığında beslenme, hipertansiyonda beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı, sağlık koçluğu programları,metabolik balans,sporcu beslenmesi oluşturmaktadır.

İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren Diyetisyen İrem Beyza  Saraç’tan sağlıklı  yaşam için online diyet ya da yüz yüze sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmeti almak, indirim ve kampanyalardan yararlanmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Cemal Emir g******
  03.08.2021

  Babamın 3 yıl önce başlayan şeker problemi var . Ben kendimi idare ederim diyor ve diyetisyene gitmeye razı edemiyorduk. Online beslenme danışmanlığı bizim için çözüm oldu. Beyza Hanım’dan 3 aydır online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyoruz. Babamın şeker değerleri düzene girdi. Hemoglabin A1C ‘si 6 ‘larda seyretmeye başladı. Beyza Hanım’ı kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar

 • Türkmen Y******
  01.08.2021

  Beyza Hanım’ın beslenme planıma eklediği fit tarifler harika. Resmen diyet yaparken keyif alıyorum. Favori salatalar, zeytinli kuru domatesli krakerler valla harika lezzette

 • Aysel D******
  07.07.2021

  Yıllardır vermem gereken 5 kilo vardı. Hep veririm nasıl olsa diyerek bol kıyafetler giydim ve özellikle bel bölgemdeki yağları kapatmaya çalıştım. Ne kadar gereksiz ve yorucu bir çabaymış. Beyza Hanım’ın beni sıkıntıya sokmayan beslenme planı sayesinde belimdeki yağlardan kurtuldum. Teşekkürler Beyza Hanım. Sağlıklı beslenmeye devam….!

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
İrem Beyza Saraç - konum
X : 41.024775988637565 Y : 29.099762909850206