endavet.com - İrem Beyza Saraç / Diyetisyen
3 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

İrem Beyza Saraç / Diyetisyen

Diyetisyen İstanbul/Beşiktaş

Online beslenme danışmanlığı yaşam tarzınıza en uygun beslenme modelini benimsemenize yardımcı olacak beslenme danışmanlığı hizmeti yaklaşımıdır. Hedefleriniz kilo vermek, kilo almak, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek , hastalıklarınıza uygun beslenmeyi öğrenmek, sindirim problemlerinizi çözmek daha enerjik hissetmek ise beslenme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz

Diyetisyenimiz İrem Beyza Saraç Online Beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Medipol Üniversitesi|Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu olan Saraç, yan dal olarak Gastronomi ve Mutfak Sanatları Eğitimi almıştır.

Saraç danışmanlık sürecinin ilk seansında danışanlarının yaşam tarzı, sağlık durumu, diyet geçmişi, varsa hastalıkları, tüketmeyi tercih ettiği / etmediği besinler, alerji durumları ile ilgili detaylı bilgi almaktadır. İrem Beyza Saraç, tüm bu kayıtları ve kan tahlillerini inceledikten sonra danışana özel belirlediği hedefler dahilinde beslenme planı hazırlar.

Beslenme planında danışanın tercihleri dikkate alarak hazırlayan Saraç, menüye fit tarifler, sağlıklı alışveriş önerileri, genel sağlık önerileri ve spor egzersiz önerileri eklemektedir. Saraç’ın danışmanlık sürecinde en dikkat ettiği nokta ; danışana yönelik kesintisiz iletişim uygulamaktır.

Etkileşimi yüksek bir iletişim dahilinde yürüyen danışmanlık hizmeti ayda bir yapılan ölçümlerle devam eder. Beden kitle endeksi ve hedeflerin  analiz edildiği bu süreçte danışanın biyolojik ve psikolojik durumu gözetilerek gerekirse planda yapılan düzenlemelerle danışanın daha uyumlu hale gelmesi sağlanır.

Online diyet, detox diyeti ‘nin  kendisine en fazla sorulan sorular olduğunu belirten Saraç, tüm diyet planlamalarının kendi içinde bir dinamiği olduğunu, bu bileşenleri en doğru şekilde beslenme uzmanının biraraya getirebileceğini belirterek, en doğru diyetin kişiye özel hazırlanan diyet olduğunu özellikle belirtiyor.

Saraç’ın verdiği hizmetler ; Kilo Verme, Kilo Alma, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Detoks Diyetleri, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Bebek Beslenmesi, Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Menopozda Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Sendrom, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Reaktif hipoglisemide Beslenme, Kanserde Beslenme, Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Troid Hastalığında Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Gut Hastalığı ve Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme, Hipertansiyonda Beslenme, Migrende Beslenme, Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, Metabolik Balans’tır.

Siz de sağlıklı bir yaşam için beslenme danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız, hangi ülke de ve şehirde olursanız olun diyetisyenimiz İrem Beyza Saraç’tan online beslenme danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Bunun için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Cemal Emir g******
  03.08.2021

  Babamın 3 yıl önce başlayan şeker problemi var . Ben kendimi idare ederim diyor ve diyetisyene gitmeye razı edemiyorduk. Online beslenme danışmanlığı bizim için çözüm oldu. Beyza Hanım’dan 3 aydır online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyoruz. Babamın şeker değerleri düzene girdi. Hemoglabin A1C ‘si 6 ‘larda seyretmeye başladı. Beyza Hanım’ı kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar

 • Türkmen Y******
  01.08.2021

  Beyza Hanım’ın beslenme planıma eklediği fit tarifler harika. Resmen diyet yaparken keyif alıyorum. Favori salatalar, zeytinli kuru domatesli krakerler valla harika lezzette

 • Aysel D******
  07.07.2021

  Yıllardır vermem gereken 5 kilo vardı. Hep veririm nasıl olsa diyerek bol kıyafetler giydim ve özellikle bel bölgemdeki yağları kapatmaya çalıştım. Ne kadar gereksiz ve yorucu bir çabaymış. Beyza Hanım’ın beni sıkıntıya sokmayan beslenme planı sayesinde belimdeki yağlardan kurtuldum. Teşekkürler Beyza Hanım. Sağlıklı beslenmeye devam….!

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
İrem Beyza Saraç / Diyetisyen - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375