Keriman Cumaoğlu
3 yorum 0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Keriman Cumaoğlu

İstanbul/Beşiktaş

Diyetisyenliğin sadece zayıflatmak olmadığı düşüncesinden yola çıkarak hastalık, gebelik, sporcu beslenmesi gibi konularda da danışanlarına yardımcı olan diyetisyen Keriman Cumaoğlu, Acıbadem Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. İstanbul’da, online beslenme danışmanlığı şeklinde hizmet vermektedir.

Cumaoğlu, online diyet yoluyla dünyanın her yerinden kendisine ulaşan danışanlarıyla bire bir görüşmeler sağlamakta, onların ihtiyaç ve isteklerine uygun kişiye özel diyet listeleri hazırlayarak diyet programını en doğru biçimde planlamaktadır.

Cumaoğlu’nun çalışma alanlarının başlıcaları, ‘Kilo Alma,  Kilo Verme, Kişiye Özel Beslenme Programları, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Vücut Analizi, Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Beslenme, Prematüre Beslenmesi ve Sporcu Beslenmesi’ dir.

Kilo vermek veya verilen kiloyu tekrar geri almamak, yaşam kalitesini arttırmak  için egzersiz desteğini de öneren Cumaoğlu, spor salonları ve personel trainer seçimi konusunda da danışanlarını yönlendirmektedir.

Hızlı kilo verme yolları diyetisyenlerin tercih etmediği yollardan biridir ve Cumaoğlu da diyet sürecinde danışanlarının sağlıklı, doğru alışkanlıklar kazanması, bu süreçte öğrendiklerini beslenme alışkanlığı haline getirmesi, zayıflamak için diyet yapan kişinin, diyeti bittiğinde tekrar kilo almaması için  eski beslenme alışkanlıklarını terk etmesi yönünde önerilerde bulunmaktadır.Sağlıksız beslenerek, çok yiyerek bilinçsizce yapılan hızlı kilo alma yöntemleri de tıpkı hızlı kilo verme yolları gibi sağlıksız olduğundan tercih edilmemelidir.   Kişinin, neden kilo alamadığını da öğrenmesi, sağlık sorunları nedeniyle tedavi olması gerekiyorsa beslenme sürecinin tedaviyle birlikte yürütülmesi açısından  mutlaka bir uzmandan destek alınması gerekir.  Keriman Cumaoğlu, düşük kilolu olmanın da tıpkı fazla kilolu olmak kadar sağlığa zarar verebileceği düşüncesinden yola çıkarak kişiye özel hazırladığı listeler, beslenme önerileri ve kilo alımı konusunda yararlı olan pratik, sağlıklı tarifleriyle de danışanlarına yardımcı olmaktadır.

En az sağlıklı beslenme alışkanlığı kadar, gıdaların sağlıklı saklanma, pişirilme,  yöntemlerini de bilmek önemlidir. Cumaoğlu, bu konudaki paylaşımlarıyla da danışanlarının yanındadır.  

Sporcu beslenmesi konusunda da çalışan Diyetisyen Keriman Cumaoğlu’nun, danışanlarının beslenme alışkanlıklarını sağlıklı ve sürdürülebilir kılmak için verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. 

Görüşler 3

 • Nuriye C******
  08.10.2021

  Diyabet hastasıyım,profesyonel destek almam şarttı,Keriman hanım sağolsun,hayatıma çok sağlıklı şekilde devam edebiliyorum.Siz yeterki ona harfiyen uyun

 • Elif K******
  05.10.2021

  Ben çok memnun ve mutluyum kendisiyle çalıştığım için,kesinlikle tavsiye ederim

 • Anıl T******
  11.08.2021

  Profesyonel sporcuyum,turnuvalara hazırlanırken birlikte çalıştık,sayesinde mükemmel geçti turnuvam,çok teşekkürler

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Keriman Cumaoğlu - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375