Merve Geçit
4 yorum
Tıkla Ara0850 888 63 88
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Merve Geçit

Diyetisyen İstanbul/Bakırköy

Yaşamın temeli olan sağlığı günlük hayatın karmaşası içinde göz ardı edilebiliyoruz. İkinci plana atılan sağlık, beslenmenin düzensizliği ve dengesizliği ile birleştiğinde ise ortaya tedavi edilmesi güç hastalıklar doğurabiliyor. Tedavi süreci gerektiren rahatsızlıklar sinyallerini vermeden önce beslenmeyi bir sisteme oturtmak erken teşhis sayılabilecek kadar önemli bir nokta haline geliyor.

Bu durumda alınan uzman desteği hepimizin hayatını kolaylaştırabiliyor. Bu durumda ‘’Düzenli, dengeli ve sağlıklı beslenmek için ne yapabilirim?’’ diyorsanız size güvenilir uzman desteği alabileceğiniz diyetisyenimiz Merve Geçit’i önerebiliriz.

Online diyet ve online beslenme danışmanlığı hizmeti vererek danışanlarını sağlıklı bir yaşama kavuşturmayı en büyük amacı olarak tanımlayan Merve Geçit, lisans eğitimini İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Beslenme ve Beslenme Uzmanlığı Bölümü’nde tamamlamıştır.

Geçit mezuniyeti sonrası üç farklı staj yaparak teorik eğitimlerini uygulama ile birleştirmiştir. Birçok kurumsal yerde uygulama eğitimi gören Merve Geçit’in staj yaptığı yerler; Türkiye Jokey Kulübü, Avcılar İl Sağlık Müdürlüğü ve Beylikdüzü Belediyesi’dir.

Stajlarının tamamlanmasının ardından klinik beslenme uzmanlığı alanında diyet merkezinde çalışmaya başlayan Geçit, mesleğinde yeni nesil yaklaşımları benimseyerek danışmanlıklarını online platforma taşımıştır. Merve Geçit’in verdiği hizmetler ; Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, reaktif hipoglisemide beslenme, kanserde beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, Spektrum Bozukluğu ve otizmde beslenme, Gut hastalığında beslenme, Tiroid hastalığında beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Enteral beslenme, Parenteral beslenme, Haşimato hastalığında beslenme, Hipertansiyonda beslenme, migrende beslenme, Kurumsal beslenme danışmanlığıdır.

Merve Geçit ayrıca sağlık koçluğu ve koçluk programları , metabolik balans, kilo verme, kilo alma, vücut analizi, kişiye özel beslenme programları oluşturma, yeme bozukluklarında beslenme, detoks diyetleri, ketojenik diyet, İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) diyeti, gebelik ve lohusalıkta beslenme, tüp bebek ve infertilite tedavisinde beslenme, bebek beslenmesi, prematüre beslenmesi, yeni doğan metabolik hastalıkta beslenme, menopozda beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme hizmeti de vermektedir.

Yaşanan son gelişmelerle beraber beslenme konusunun önem gün geçtikçe öneminin arttığını söyleyen diyetisyen Merve Geçit birçok kesimin eskiye göre sağlıklı beslenme ile daha fazla ilgilenmeye başladığını, bunun toplumsal anlayış adına sevindirici olduğunu belirtmektedir.

Beslenme uzmanı Merve Geçit meslek hayatı boyunca danışanları ile en iyi sonuca ulaşmak ve maksimum verim elde etmelerini sağlamak adına çalışmalarına online beslenme danışmanı olarak devam etmektedir. Hastalıklarınızda ve daha iyi bir yaşam oluşturmak adına klinik süreci çok iyi bilen bir beslenme uzmanından destek almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 4

 • Gökçe Y******
  28.04.2022

  Yüksek kolestrolüm var ve hızlı bir şekilde kilo vermek istiyordum 6 aydır online görüşmelerle hem sağlığımı koruyor hemde istediğim kiloya ulaştım şuanda kilomu koruyorum .Çok sağolun Merve Hanım .İyiki siz .

 • Tomris U******
  08.08.2021

  38 yaş itibariyle Triod rahatsızlığım başladı. Merve hanım ile 1 aydır online danışmanlık alıyorum. İletişimi çok güzel

 • Gizem U******
  24.07.2021

  Tip 2 diyabetim var Merve hanım listelerimi düzenlemeye başladığından beri çok rahatladım. Hem istediklerimi yiyiyorum hem de şekerim eskisine göre çok daha dengeli. Yüksek iniş çıkışları görmüyorum. Herkese Merve Hanımı tavsiye ederim

 • Nazlı K******
  06.05.2021

  Merve Hanım ile 2 aydır online diyet uyguluyoruz. 6 kilo verdim. Ben de inanamıyorum. Şimdi koruma programına geçeceğiz. Teşekkürler Merve Hanım

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Online Tüm Türkiye