Beyhan Bolat / Butik Pasta
Beyhan Bolat / Butik Pasta
Beyhan Bolat / Butik Pasta
3 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Butik pasta raftan seçebileceğiniz pastaların arasında yer almaz. O sizin özel günlerinizin yıldızıdır. Sizi, konuklarınızı değerli hissettiren bu tatlı sunum tasarımlar www.endavet.com iş ortaklarından Beyhan Bolat Butik Pasta’nın hünerli ellerinden çıkıyor. İstanbul Gelişim Üniversitesi Aşçılık bölümünden 2016 yılında mezun oldu. 4 yıl boyunca çeşitli pastanelerde ve organizasyon firmalarında butik pasta ustası olarak çalışan, pasta şefi ve tasarımcısı Beyhan Bolat artık kendi yerinde kadınlardan oluşan ekibiyle özel günleriniz için butik pastadan Boşnak mantısına harika sunum ve lezzetleri taze, doğal ve kişiye özel üretimle hazırlıyor.

Beyhan Bolat ‘ın pastaları için en doğru tanımlama olarak ‘Haute-Coutre’ diyebiliriz. Sizi, beğenilerinizi, özel gününüzün içeriğini yansıttığı pasta tasarımları tam bir sanat eseri görünümünde. Rengarenk şeker hamurundan yapılan bu pastaları insan yemeye kıyamasa da en sonunda kendinizi birer ikişer yerken bulabiliyorsunuz. Tartolet, yılbaşı kurabiyesi, muzlu cici bebeli magnolia, profiterol, şeker hamurlu kurabiyeler, pandispanya, tart, şekerleme, cupcake, harf pasta, tematik pasta, söz pastası, nişan pastası, düğün pastası, doğum günü pastası, çocuklara özel butik tek pastalar, insan figürlü pasta, hayvan figürlü pasta, maket pasta, masallardan ilham alarak tasarladıkları pastalar tercih edebileceğiniz ikramlıklar arasında yer alıyor. Kaliteli malzeme ve iyi işçilik kurallarının çalışma prensibi olduğunu söyleyen Bolat, hedefinin yemeye kıyamayacağınız ama yemekten de kendinizi alıkoyamayacağınız işler çıkartmak olarak tanımlıyor. Bolat bu felsefeyi içeren profesyonellikle birleşen dokunuşlarla bugüne kadar yüzlerce özel pasta tasarımı üretmiş. Beyhan Bolat’ın ürünleri arasında varlığından haberdar olmanız gereken oldukça özellikli ürünler de bulunuyor. Özellikle şeker hassasiyeti olan yakınlarınız, konuklarınız için lezzetli ikramlıklar üreten Bolat ‘ın ürünlerinden dereotlu, havuçlu, tuzsuz peynirden diyabetik poğaça, şeker oranı azaltılmış diyabetik muhallebi bunlardan bazıları. Sizlerden gelen talepler üzerine üretime geçen Beyhan Bolat şık, lezzetli sunumlarıyla özel günlerinizin en lezzetli destekçisi olarak hizmet veriyor. Alışılmış pastane tarzından farklı olarak kişiye özel hizmet sunan Bolat başarıyı, fırından yeni çıkmış kurabiyelerin mis kokusu, pastalarını yaparken duyduğu heyecan ve müşterilerinin memnuniyeti olarak tanımlıyor.

Yeni lezzetler tatmayı sevenler, tatmaktan çok ikram etmeyi sevenler, kişiye özel üretim tercih edenler, özel günlerinde ikramlıklarla uğraşmak istemeyip sadece anı yaşamak isteyenler İstanbul Bakırköy’de hizmet veren Beyhan Bolat’a sipariş verebilir.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Beyhan Bolat / Butik Pasta - konum
X : 40.88631903283581 Y : 28.981933593750007

İstanbul