Bizim Filmimiz

  • Paylaş
Bizim Filmimiz (İstanbul / Kadıköy)
Hakkında
Özel efektlerle hazırlanmış bir albüme sahip olmak çok kolay!

Zevkinize göre birbirinden en etkileyici tasarımlardan birini seçin, en güzel fotoğrafları ekleyin, en sevdiğiniz müziği seçin ve dinlenin tadını çıkarın.

FİLMİMİZ; İnsanların hayatındaki en mutlu, en özel ve en romantik gün düğün gününü daha unutulmaz kılmaktır. Bu önemli günde evlenecek olan çift, FİLMİNİZİ ÇALIŞTIRMALARIMIZI, çalışmalarını kolaylaştıracak çözümler sunmak ve günün anlamını ve değerini daha da belirgin hale getirmek için farklı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler hem çiftin hem de misafirlerin hatıralarını bırakmalarını garanti ediyor ...

FİLMİMİZ; Kategorilerde yer alan "DÜĞÜN / AŞK ALBÜMÜ" konsepti, özel tasarımlarla hazırlanmış tasarımlarınız ve sizden en güzel fotoğraflarınızla hazırlanan tasarımlarınızla düğünlerinizde barkovizyon ile konuklarınıza sunabileceğiniz ürünlerden oluşuyor. Sevgililer Günü gibi özel günlerde, farklı ve özel bir sürpriz yapabilirsiniz.
Yorumlar 0
Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Bizim Filmimiz (İstanbul / Kadıköy) - konum
X : 40.9518104 Y : 29.0972278

Bağdat Caddesi Ebru Apt. No: 483/15 Kat: 4 Suadiye