Düğün Videosu - Helicam İstanbul İstanbul / Beşiktaş | endavet.com

Helicam İstanbul

Sakızağacı mah. istanbul caddesi arifbey iş merkezi No: 52 Kat: 3 K:301 Bakırköy / İSTANBUL (İstanbul / Beşiktaş)
endavet.com - Helicam İstanbul (İstanbul / Beşiktaş)
endavet.com - Helicam İstanbul (İstanbul / Beşiktaş) Fotoğraflar (1)
Hakkında
HeliCAM ekibindeki hava görüntüleme ekibi hava görüntüleme hizmeti sunmaktadır. Hava atışlarında her türlü ihtiyaca uygun çözümler üretmektedir.
Projelere bağlı olarak gerçek zamanlı helikopterler veya radyo kontrollü profesyonel model helikopterler.
Gerçek zamanlı helikopterler özel helikopterlere ve helikopterlere dayanmaktadır. helikopterler, gerçek helikopterin inemeyeceği yükseklikte farklı açılardan görüntü çekme imkanı sunar.
Kullandığımız model helikopterler tamamen profesyonel çekim için tasarlanmıştır ve temiz, titremeyen görüntüler elde edebiliriz. Mi Equipment mi menümüzde bulunan model helikopterler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. metre ile 1000 metre arasında, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar elde edebilirsiniz. Kullandığımız multirotor teknolojisi sayesinde olası sorunları en aza indirerek maksimum güvenlik sağlayabiliyoruz. Örneğin, olası bir sinyal kaybı durumunda, hava kanatlarımız otomatik olarak kaldırıldıkları noktaya geri dönebilir.

Uçuşlar, helikopter ve kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik bir ekiple yapılır. Aynı anda 3 takım olarak hizmet verebiliriz.

Kapalı alanlarda da (müzeler, depolar, fabrikalar, ofisler, evler) uçuş yapabiliriz. Bu sayede hava aletlerimizle hem jimmy jeep hem de steadycamin açılarını gerçekleştirebiliyoruz.
Özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş kamera taşıma aparatı kullanılarak, hava koşulları (rüzgar vb.) nedeniyle sıfıra yakın full hd video çekimleri yapılabilir.
İstediğiniz kameraları uçaklarımıza bağlamak için ve video veya fotoğraf çıktısını istediğiniz kalitede almak istediğinize paralel olarak en mükemmel yolu sunuyoruz.
Helicam İstanbul (İstanbul / Beşiktaş) - konum
X : 40.978584 Y : 28.878666
Yorumlar 0
Yorum Yaz...

Değerlendirmeniz diğer üyelerin karar sürecine yardımcı olur ve davetli kişinin firma seçimini kolaylaştırır.

Ücretsiz Teklif Formu

Teklif form talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Davet Tarihi
Bizi nasıl buldunuz?