Özel Lotüs Polikliniği

  • Paylaş
Hakkında
Gelin ve damat adayları olarak özel Lotus Polikliniği'yiz; LOTUS BEAUTY HALL'daki saç makyajı ve solaryum gibi işlemlerden önce hazırlanmak için birçok farklı yöntem sunabiliriz. Düğün öncesi bölgesel zayıflama, inceltme ve sıkılaştırma ile birlikte selülit tedavisi, cilt resüsitasyonu, botoks (özellikle terlemeyi önleyen koltukaltı botoks), dolgu, dermaroller, lazerle epilasyon, masaj, (tai, refleksoloji, klasik masaj, selülit masajı, rahatlatıcı masaj, sıcak) taş, kuvars kristal kum masajı vb.) aromaterapi, hidroterapi, oxyangi terapisi vb. uygulamalar sunabiliriz.

LOTÜS GÜZELLİK SALONU BLOSSER SOLARYUM

Lotus Güzellik Salonu; Saç bakımı, saç boyama, saç şekillendirme, profesyonel bir ekiple saç tarama gibi kuaförlük hizmetlerimizin yanı sıra, ayakta ve uzanmakta olan solaryum cihazlarımız sağlıklı bir şekilde bronzlaşmanıza izin veriyor. Cilt bakım ünitemizde gelin ve damat adaylarımız, temel temizlik bakımından başlayarak her türlü cilt sorununa verdiğimiz bakım sayesinde pürüzsüz, ipeksi, porselen ve parlak bir cilde sahip olabilirler.
Manikür Pedikür SPA ile el ve ayak bakımınızı kolay ve hijyenik bir şekilde yapabilirsiniz. Vücut bakım ünitemizde pek çok peeling ve ovma tedavisi vardır. özel gün, gelin, mezuniyet, şut, podyum ve günlük profesyonel makyaj, profesyonel ürün ve ekibi ile zevk sunmak.

Biz L'Oreal, Kerastase, Kryolan, Sothys, Dr.Babor ürünleri kullanılmaktadır. Tüm konfor ve profesyonellik lüksünü sunarak, GULİN & DAMADA'nın tüm aşamalarında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Özel Lotüs Polikliniği - konum
X : 41.066023 Y : 29.007302

Yıldız Posta Cad. Ayyıldız Sitesi A Blok K:2 Gayrettepe