Stanpoli Güzellik Merkezi

 • Paylaş
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
guzellik-merkezi-sedye-üzerinde-lale-ve-havlu
7 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İstanbul Avcılar’da bulunan Stanpoli Güzellik Merkezi uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla danışanlarına hizmet vermeyi sürdürmektedir. Merkezde, cilt sağlığınızı korumaya yardımcı cilt bakımı ve titizlikle çalışılan, buz lazer ile iğneli epilasyon bakım hizmetlerine ulaşmak mümkündür.

Stanpoli Güzellik Merkezi, salonlarından hizmet almak isteyenlere, güzellik danışmanları aracılığıyla önerdikleri uygulamalarıyla müşterilerine yardımcı olan bir merkezdir. İstanbul Avcılar’da yer alan merkezde mekânda hizmet verilirken, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Stanpoli Güzellik Merkezi’nde, merkezin sahibi klinik psikolog ve yaşam koçu Hayal Hamza’nın deneyimi ve güzellik anlayışı ile, danışanın ne istediği ve gerçek ihtiyacının ne olduğu konusunda netleşmesini sağlayan bir yaklaşımla hizmet verilmektedir. Yapılan uygulamalarla kişinin gerçek güzelliğini ortaya çıkarmayı amaçlayan merkezde, gelen danışanların motivasyonu da ön planda tutulmaktadır. Bakım hizmeti almak isteyenlerin, merkezden ayrılırken, yapılan işlemlerin başarılı olması dışında, kendilerinden memnun, bedenleriyle barışık, güzellikleriyle ilgili sağlıklı kararlar verebilen kişiler olarak ayrılmaları da amaçlanmaktadır.

Kilo sorunu olanlar, sağlıklı beslenme alışkanlığını sürekli hale getirmek isteyenler, Stanpoli Güzellik Merkezi’nin verdiği bakım hizmetlerini, sayfamızdan diyetisyen desteğiyle tamamlayıp hedeflerine daha kolay ulaşabilirler.

Merkezin verdiği hizmetler arasında ilk seanstan itibaren detaylı işlemler ile sürdürülen ve istanmeyen tüy sorununuzda %80'e kadar azalma sağlayarak kesin çözüm getiren iğneli epilasyon ile buz lazer epilasyonun yanı sıra; cildin temiz, parlak ve genç görünüm kazanmasında uygulanan, akne ve sivilce oluşumunda önleyici etkiye sahip cilt bakım uygulamaları güzellik danışmanı hizmetleri yer almaktadır.

İstanbul güzellik merkezi listesinde yer alan Stanpoli Güzellik Merkezi, hijyenik, sağlıklı bir ortamda verdiği hizmet, her biri kendi alanında uzman, işini titizlikle yürüten çalışanlarıyla güvenle başvurulacak merkezlerden biridir. Bu merkezden alınan bakım hizmetlerini tamamlayan bir başka etkinlik de spor salonu seçimiyle yapılacak egzersizlerdir.

İstanbul, Avcılar’da yer alan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onun gerçek ihtiyacı olan uygulamaları güzellik danışmanları aracılığıyla belirleyip buna göre hizmet veren Stanpoli Güzellik Merkezi’nin verdiği hizmetlerden yararlanarak, beden ve ruh sağlığı açısından kendinizi iyi hissetmek, zaman zaman uyguladıkları kampanyaları yakalayarak bütçenize uygun fiyatlarla kişisel bakım işlemleri yaptırmak istiyorsanız sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 02.12.2021
  Kübra Ç******

  Sivilcelerle başım dertteydi. Artık psikolojimi bozacak kadar artmıştı. Sanki ergenliğimi tekrar yaşıyordum. Stanpoliden önce Hayal hanımla tanıştım. Kendi merkezinde çözüm bulabileceğini söyledi. Artık inancım kalmamıştı ama yinede bir umut denedim. İyi ki de denemişim. Hayal hanım insana mütiş bir motivasyon ve enerji veriyor. İşini büyük bir özveri ve dürüstlük ile yapıyor. Sizi tanıdığı için çok şanslıyım. Teşekkürler hayal hanım :)

 • 09.11.2021
  sevinç g******

  İğneli epilasyon için çok yer araştırdım. Bi arkadaşımın tavsiyesiyle buraya geldim. İyiki de gelmişim henüz ikinci 2 inci seabstan sonuç almaya başladım. Hayal hanım ve ekibine teşkkürler :)

 • 01.09.2021
  Arda T******

  Cilt bakımı için düzenli olatak geliyorum. Hem fiyatları uygun hemde ilgi gerçekten çok güzel. Herkez işinin hakkını veriyor.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Stanpoli Güzellik Merkezi - konum
X : 40.98079654731918 Y : 28.715872153442383

İstanbul Avcılar Reşit Paşa cad. Aslı ap51/1