La Viña

 • Paylaş
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
La Viña
15 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
La Viña
Zorlu Center AVM, Levazım, Beşiktaş, İstanbul

Açılış Saati :
12:00 - 01:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • 16.10.2020
  Hasan K******

  Zorlu’daki ilk ve tek İspanyol restaurantı olan La Vina’da servis ve lezzet gayet yerinde. Mekanın iç dekoru da çok iyiydi fakat servis tabaklarının tamamen beyaz olmasını bu renkli dekorasyona açıkçası pek yakıştıramadım. Eskiden renkli tabaklar kullanıyorlardı, kaldırmışlar. Gerek yemek gerek tatlı sunumu yetersizdi. Zorludaki diğer mekanlara göre bir tık sakin oluyor, tercih edilebilir.

 • 16.10.2020
  Güneş M******

  Bir Zorlu PSM gecesinde performans öncesi her yer dolu iken kolaylıkla yer bulduğumuz bu mekandan önce şüphe ettim fakat karşılaştığım sürprizden çok memnun kaldım. Tam olmasa da bir İspanyol restoranı. İspanya’daki gibi olmasa da yeterli lezzette paella ve sangria sunuyorlar. Tapas biraz zayıf ama güçlü bir ana yemek ve şarap menüsü buldum. İç ve dış oturma düzeni ile hoş bir mekan. Bize servis yapan arkadaş çok ilgili ve bilgili idi. Memnun kaldık. Ucuz değil. Tekrar gelirim. Tavsiye ediyorum.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
La Viña - konum
X : 41.0665409772 Y : 29.0172693506

Zorlu Center AVM, Meydan Katı, Levazım Mahallesi, Barbaros Bulvarı Kavşağı, Koru Sokak, No 2, Beşiktaş, İstanbul