Hakkında

Aynur Aygül Hair Make Up Stüdyo kişiliğinizi yansıtan bütünsel güzellik yaklaşımıyla düğün ve özel günlerinizde sizi eşsiz güzellikte kılmak için harika saç ve makyaj tasarımları yapıyor.

Ten renginizden gelinliğinizin rengine ve modeline kadar her ayrıntı, gelin makyajı tasarımını belirleyen süreçlerin başında geliyor. Aynur Aygül gelin adaylarının beklenti ve önerilerini dikkate alarak düğünün yapılacağı mekanın açık kapalı olmasına, gelinliğin modeline, cilt rengine göre belirdiği makyaj sitilinde en çok doğal bir görünüm yakalamaya özen gösteriyor.

Kusursuz görünümün altında yatan en önemli şey kişinin yüzündeki karakteristilk özellikleri belirginleştiren bir makyaj uygulamasıdır diyen Aygül, her zaman doğallıktan yana bir uslup sergiliyor. Aygül , fondöten seçerken kişinin ten rengine uygun olmasına dikkat etmelisiniz.Hepimiz düğün günümüzü kusursuz kılmak isteriz. Fakat bazen atılan yanlış adım küçükte olsa bu özel gününüzde keyfinizi kaçırabilir ve huzursuzluk yaratabilir. Gelin makyajından sonra gelen bu adımlardan ikincisi gelin saçı yapım sürecidir.

Başarılı, gelinin içine sinen bir gelin saçı, mutlu bir gelin demektir. Güzel görünen bir gelin rahattır, günün stresini unutur. Gelin saçı tasarım hizmetiyle yüzlerce gelinle çalışan Aynur Aygül, bir kır düğünün ya da kapalı bir mekânının gelin saçı aynı değildir. Gelinlerin giydiği gelinlik tarzına, yüzün karakteristik özelliklerine, kullanacakları takıya dikkat ederek saç tasarımı yapıyoruz diyerek gelin adaylarını kuaförlerine mutlaka düğünde takacağı takı, gelinlik modeli ve aksesuarlarını göstermeleri gerektiğini hatırlatıyor.

Bir uyarısı daha var Aynur Algül’ün. Saçlarını boyamayı düşünen gelinlerin bu işlemi düğünden minumum 15 gün önce yapmalarının yaşayacakları bir sürü riski önleyebileceğini söylüyor. Bu süre içerisinde boyanın sertliğinin geçmesi, akması ve rengin oturması açısından oldukça önemli olduğunu aksi takdirde yeni boyanmış saç görüntüsü istenmeyen bir görüntüye neden olabileceğini belirtiyor.

Aynur Aygül tüm bunların dışında çalışırken en çok önemsedikleri noktanın gelin adayının istekleri olduğunun altını çiziyor.

Siz de düğün ve özel günlerinizde kendinizi yansıtan ışıltıyı yakalamak isterseniz Aynur Aygül Hair Make Up Stüdyo’nın bütünsel güzellik hizmetinden faydalanabilir en güzel anlarınızın keyfini mutlulukla yaşayabilirsiniz.

Yorumlar 3
 • 21.06.2021
  Gamze Ö******

  Saçlarımı nişanımda Aynur Algül Stüdyoya yaptırdım. Boyasını da orada yaptırmıştım. Valla deniz kızı Ariel gibi çıktım oradan. Çok başarılılar. Kesinlikle tavsiye ederim

 • 18.06.2021
  Ece Nur S******

  Aynur Aygül’ü endavet.com ‘dan tanıdım. Ablamın düğün ve kınası için iletişime geçtim. Fiyatta da bizi yormadı. Harika makyaj yapıyor.

 • 11.06.2021
  Şadan T******

  Mezuniyet gecem için saç ve makyajımı Aynur Algül’de yaptırdım. Kendimi tanıyamadım. Harikasınız

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Aynur& Aygül Hair Make-up Stüdio - konum
X : 41.06932308627164 Y : 28.900895452392568

Hürriyet, 266. Sk. No:12, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul