Mesut Özuzun Make Up Artist
Mesut Özuzun Make Up Artist
Mesut Özuzun Make Up Artist
Mesut Özuzun Make Up Artist
4 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İyi makyaj yapabilmek her kadının günlük uğraş rutinlerinin içerisinde yer alıyor. Kozmetik dünyasının jan janlı paket ve ambalajlardaki ürünleri pırıltıları ile kadınların iç dünyasına dokunuyor. Ancak özel günlerde durum değişiyor. O pırıltılı paketler makyaj çantasına kaldırılarak bir uzman arayışına giriliyor.

İşte bu uzmanlardan biri olan Mesut Özuzun ile sizi tanıştırmak istiyoruz. Özuzun Nişantaşı Üniversitesi Güzellik ve Bakım Bölümü mezunu. Catherine Arley makyaj artisi, eğitimci ve aynı zamanda kadınlar için kendilerini iyi hissettirecek makyajlar tasarlıyor.

Ünlü isimlerle çalışan Mesut Özuzun stüdyo çekim makyajı, kampanya çekim makyajı, dergi kapak çekim makyajı, gelin makyajı, katılacağınız gecenin konseptine göre özel tasarım makyaj hizmetleri veriyor.

Günümüzde bir çok kişinin kendisi için öğrenmek istediği bir meslek olan make up uygulamacılığı çaba, eğitim ve yetenek gerektiren bir meslek. Mesut Özuzun bu konuda oldukça yetenekli bir make up artisi.

Özellikle sahne makyajlarında, çeşitli filmlerde ve moda çekimlerinde özel efektler kullanıldığı için mutlaka makyaj make up artist tarafından yapılıyor. Özuzun bu nedenle mesleklerinde yeteneğin önemli olduğu kadar bilginin de önemli olduğuna değiniyor.

Dış çekimlerde kötü hava koşullarında makyajın doğal görünümde kalmasının farklı tekniklerden, eğitimden ve tecrübeden geçtiğini bu işin sırrının uzmanlıkta olduğunu buradan anlıyoruz.

Mesut Özuzun, film ve dizi setlerinde, televizyon stüdyolarında, organizasyon ve defile şirketlerinde, düğün, nişan, kına ve bekarlığa veda organizasyonlarında konsepte, kişinin ve markanın beklentilerini dikkate alarak harikalar yaratıyor.

Özuzun çalışmalarında ilk hedefinin kişiye kendisini İyi hissettirmek olduğunu ardından kişinin güçlü karakteristik yönlerini ortaya çıkaracak ve geliştirecek bir planlama yaparak makyajı kurguladığını söylüyor.

Far paletinden seçtiği tonlarla birçok duyguyu özdeşleştirdiğini söyleyen Özuzun tercihe göre kadının bazen prenses bazen yırtıcı , bazen seksi, bazen asil kişiliğine makyaj sanatıyla dokunuyor.

Mesut Özuzun aynı zamanda makyaj eğitimleri veriyor. Make up artisliğini meslek olarak seçmek isteyen ya da günlük makyajda uzmanlaşmak isteyen herkesin katılabileceği eğitimlerden günceli, trendi yakalayabilirsiniz.

Düğün, nişan, kına, bekarlığa veda, özel gecelerinizde, stüdyo çekimlerinizde, firmanız için düzenlediğiniz kampanya ve organizasyonlarda ve diğer projelerinizde profesyonel makyaj ihtiyacı duyarsanız Mesut Özuzun tüm ilgi ve yeteneği ile hangi şehirde olursanız olun size destek olacaktır.

Hemen İletişime geçmek için sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Yorumlar 3
 • 23.08.2021
  Ecem Ü******

  Tavsiye üzerine kına makyajım ı yaptırdım . Harikaydı. Kendimi tanıyamadım. Fotoğraflarda harika çıkmış

 • 21.08.2021
  Deniz Nur O******

  Mükemmelsinnnnn.

 • 02.08.2021
  Birce K******

  gelin makyajmı yaptı. Harikaısn mesut

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Mesut Özuzun Make Up Artist - konum
X : 40.93632656777751 Y : 29.003906249999996

İstanbul