Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
Enbe Orkestrası
25 Adet medyayı görüntüle
Hakkında
ENBE Orkestrası; 1993 yılında İstanbul Devlet Opera ve Senfoni Orkestrası üyesi Behzat Gerceker'in öncülüğünde kuruldu. Orkestrada Türkiye'den ve yurtdışından birçok önemli müzisyen de yer alıyor. Barry White, Richard Clayderman, Goran Bregoviç, Pavarotti, Domingo ve Grammy Ödülü sahibi Monica Molina ile birlikte ENBE Orkestrası; Opera aryalarından, Napoliten ve hafif müziğe, fransızca chanson ve valslerden Latin müziğe, Arjantinli tangolardan popüler caz ve ülke eserlerine, ünlü müzikallerden popüler müziğe ve Türk pop müziğine kadar, dinleyicilerinin nabzını tutuyor.

ENBE Orkestrasının vizyonu, evreni müzikle kucaklamaktır. Bazen bir açılışta, davet bazen misafirlerin her zaman güzel bir anıya dönüştürmek için sevinçle hatırlayacağı bir düğünde başlar. 60 kişilik ENBE Senfonik Orkestrası'nın yanı sıra, 14-20 kişilik dansçı, müzisyen ve solistlerden oluşan ENBE Orkestrası gibi farklı yapılar orkestrasıyla müşterilerimizden gelen çeşitli taleplere cevap verebiliyoruz. 5-8 müzisyen ve solistten oluşan insanlar veya Combo Orkestrası.

ENBE Orkestrası, Fransız vals, Fransız chanson, İtalyan napolitans, Frank Sinatra, N.K. Cole tarzı müzik, Nostalji, Latinler, yabancı pop ve türk pop'larını içeren Dans, Gösteri ve tam eğlenceli Gala Programı sunar. Orkestramız ile komple ses sistemi + tonmaister + robot lambalar + jeneratör + Disk Jokey servisi + havai fişek gösterileri, lazer gösterileri, volkan, konfeti, gobo show hizmetleri de verilmektedir.

Bunların hepsi Duo; Enbe Caz Üçlüsü, Enbe Çingene Üçlüsü, Enbe Klasik Üçlüsü; Enbe Latin Dörtlüsü, Enbe Caz Dörtlüsü, Enbe Klasik Dörtlüsü; Türk müziği, gruplarımız ve oryantal sanatçılarımızla müşterilerimize her türlü müzik ve şov hizmetlerini sunmaktadır.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Enbe Orkestrası - konum
X : 41.0431983 Y : 28.985724

İnönü Mahallesi Turna Sok.No:31/3 Elmadağ