Sultan Saray

  • Paylaş
  • 0 yorum
  • endavet.com - 1. Yıl Rozeti endavet.com - Lisanslı Müşteri endavet.com - 2 Saat İçinde Geri Dönüş endavet.com - Yüksek Memnuniyet
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
Sultan Saray
9 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

HAKKIMIZDA

SULTAN SARAY SAÇ TAVA İSKENDER KEBAP PİDE VE KÜNEFE SALONU

Hepimizin özlemini çektiği şöyle ailemi dostlarımı alıp rahatça yemek yiyebileceğim ve sohbet edebileceğim bir yer sıkıntısı yok artık Usta ellerde hazırlanan özel yemek çeşitleriyle damak tadınıza lezzet katan sac tavanın lezzetinde ustalığını kanıtlayarak bir marka haline gelen Sultan Saray Sac Tava siz değerli müşterilerimize daha aktif birhizmet etmenin öncülüğünü yaşatmaktadır. Biz Sultan Saray Ailesi olarak doğum günü, etkinlikleri şirket ve bayi toplantıları fuar kongre seminer eğitim toplantı ve ikramları Düğün nişan ve özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize yeni yerimizde geniş ferah iç mekanımızla 2 ayrı bahçesiyle aynı anda 500 kişiye hizmet verebilecek kapasitede olup seçkin kadrosuyla unutulmayan anlar yaşatır.

Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Orta Mah. Numunebağ Cad. No:58 Bayrampaşa - İSTANBUL (Akvaryum Karşısı)