OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi

 • Paylaş
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
omsiva-yoga-marka-logosu
11 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

İstanbul Ataşehir’de, bulunan OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi, beden, zihin ve ruh sağlığı açısından kişiye iyi gelen yogayı, online, özel, grup ve yüz yüze ders ve yoga kamplarıyla bireylerle buluşturmaktadır. Merkezde, temel ve ileri seviye yoga eğitimlerini Hindistan’da tamamlayan OmSiva Yoga Okulu kurucusu ve ana eğitmeni Nadiye Gülkan TÜRKDOĞRU ve deneyimli kadrosu hizmet vermektedir.

Stresi gidermek, kendini iyi hissetmek için pek çok yol denenmektedir. Stresli anlarda rahatlamak, zihni dağıtmak için kullanılan stres çarkı ve kişinin harekete geçme isteğini ortaya çıkarmak için izlediği motivasyon videosu bunlardan yalnızca bazılarıdır. Yoga ise, beden hareketleriyle birlikte nefes egzersizleri, meditasyon gibi pek çok aktiviteyi bünyesinde barındırır ve ruh sağlığı ile beden sağlığını eş zamanlı olarak koruyarak kişiye kendisini zinde hissettirir.

OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi’nin yogayı derinlemesine öğrenmek için verdiği başlıca eğitim alanları; Hamak Yogası Eğitmen Eğitimi , Yoga Alliance standartlarında başlangıç seviyesi yoga eğitimi ( RYT 200 ) , Yoga Alliance standartlarında İleri Seviye yoga Eğitimi (RYT 300 ) dir.

OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi’nin verdiği hizmetler ‘yoga, nefes, hamak yogası, asthanga yoga, vinyasa yoga, hatha yoga, power yoga, rocket yoga, yin yoga, kundalini yoga, bikram yoga, yoga terapi, restoratif yoga, i̇yengar yoga, jivamukti yoga, hot yoga, sivananda yoga, tantra yoga, bhakti yoga, laya yoga, jnana yoga, raja yoga, mantra yoga, karma yoga, hamile yogası ve meditasyon’dur.

Kaliteli ve Yoga Alliance standartlarında verilen eğitimler ile, uluslararası geçerliği olan Yoga Alliance Sertifikası ile hem yoga eğitmeni olmak hem de yoganın yaşam felsefesini hayatına katmak isteyen herkese yoga eğitimi sunulmaktadır.

Yoganın her yerde, her zaman yapılabilme özelliği nedeniyle kişinin kendisine ayırdığı bir zamanda, en rahat olduğu yerde bir yoga eğitmeni eşliğinde online yoga yapması da mümkündür.

Doğa ile iç içe, bedeni, zihni ve ruhu özgür bırakarak yapılan yoga kampları, yoga retreat ve hamak yogası eğitmen eğitimi, eğitici olmaya yaradığı gibi kişinin ruhuna da iyi gelmektedir.

Şehrinizdeki spor salonları hizmeti eşliğinde, ruhunuz ve bedeniniz için bütüncül sağlık sunan yogayı, spor ile destekleyebilirsiniz.

Siz de İstanbul Ataşehir’de, bulunan OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi’nin verdiği hizmetlerden yararlanmak, yoga yaparak beden ve ruh sağlığı açısından kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar 3
 • 04.02.2022
  İlay D******

  Son 10 günn! Başlangıç Seviyesi Yoga Eğitimi başlıyor. Ne zamandır istediğim bir eğitimde. Çok araştırdım ama değdiğine inanıyorum. Kayıt yaptırmak için gittiğimde tanıştık. Ekip o kadar sıcak kanlı ki bayıldımmmm

 • 24.12.2021
  Tülay İ******

  Evrenin sırrını, dünyanın merkezini değil elbette ki ama yaşamı anlamlandırmaya dair küçük nüansları kavrayabilmeniz için yoga eşsiz bir formül. Yogayı ve yoga öğreticiliğini en iyi şekilde öğrenebilmeniz için ise kesinlikle OmSiva Yoga!!!

 • 10.11.2021
  Sevde Ç******

  Ben de artık bir yoga eğitmeniyiiiim :) Sizi tanımak çok ama çok güzeldi, iyi ki hayatıma girdiniz ve bunca değer kattınız...

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

İlgili Makaleler

Yeni Yıl İçin Kendinize En Güzel Hediye Online Yoga Seansları - ilgili makale
Yeni Yıl İçin Kendinize En Güzel Hediye Online Yoga Seansları
Yeni bir yılda siz de hayatınıza bir yenilik katın... [Devamını Oku...]

OmSiva Yoga Sağlık ve Yaşam Merkezi - konum
X : 40.99712663394391 Y : 29.097635276007374

Ataşehir/ İstanbul