Çınaraltı Lahmacun & Pide

 • Paylaş
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Çınaraltı Lahmacun & Pide
9 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Çınaraltı Lahmacun & Pide
Bağlarbaşı, Maltepe, İstanbul

Açılış Saati :
08:00 - 22:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • 16.10.2020
  Levent C******

  3 kişi 3 az çorba , önden birer lahmacun, 1 pastırmalı kaşarlı, 1 kıymalı, , 1 sucuklu kaşarlı ve bir de kuşbaşı kaşarlı pide ile 1 künefe söyledik. Çorba tuzlu ve sonradan su katılmış. Lahmacunlar gelmedi, kaşarlı ile pastırmalı kaşarlı arasında 4,5 lira fark alıyorsun, içinde toplamda yarım dilim pastırma yok, kıymalı pidenin malzemesi kıyma olur, domates-soğan-yeşillik ile pembe kıymadan olmaz ( sığır kıyması pişince pembe olmaz, koyu kahverengi olur) ... Unutulan lahmacunlara ek olarak künefe de unutuldu. Hesap aşamasına gelince gelen atmasyon hesap aklımıza yatmayınca tutarın detayını istedik, içerde konuşulurken lahmacun vs de yazdırılındığına kulak misafiri olduk, yeni hesap daha fazla çıkınca ustanın " Bak asıl biz kârdayız ya, sıkıntı yok" dediğini üçümüz de duyduk. Gelen hesaptan lahmacunu ve künefeyi çıkartmak için içeri girdik ben teker teker hesaplayıp çekmesi gereken parayı bizzat söyledim, ilk hesap incelemesi sırasında eksikliği farkedilen künefe hemen fırına atılıp biz yokken yarı pişmiş olarak masaya konmuş, garson kardeşim "Abi künefeyi yaptık artık" deyince ben de "Kardeşim biz de kalktık artık" diye cevap verip kendi hesapladıgımız hesabı ödeyerek mekanı terkettik. Biz ordarken bir hanımefendi geldi, kartından 25 Tl yerine 250 Tl çekilmiş, münakaşa çıktı. Pidelern lezzeti yok üzerine bir de uğraşırsınız canınız sıkılır

 • 16.10.2020
  Oktay L******

  En favori mekanlarımdan biridir fiyat ve lezzet performansıyla Maltepe etrafında eşi benzeri bulunmaz benim için özellikle Malatya lahmacununu ve Tavuk kaşar mantarlı pidesini şiddetle tavsiye ederim samimi içten bir ortam lezzetli bir yemek sunuyor size mekan açısından bir albenisi yok ama lezzetini gerçekten beğeniyorum fiyatlarına göre gayet iyi özellikle masalarda isot bulunması ekstra arttırıyor değerini gözümde Malatya lahmacununun adeta tutkunuyum :)

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Çınaraltı Lahmacun & Pide - konum
X : 40.9279278879 Y : 29.1342689842

Bağlarbaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 80, Maltepe, İstanbul