El Calamar

 • Paylaş
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
El Calamar
10 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
El Calamar
Yeşilköy Merkez, İstanbul

Açılış Saati :
12:30 - 23:30

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • 16.10.2020
  Murat Ali Z******

  Restoran ambiyansı ve tasarımı hoş. Siyah ağırlıklı bir konsept. Sade bir menüsü var ancak sos vb seçerek kişiselleştirebiliyorsunuz. Ekmekleri lezzetli ve taze. Klasik kalamar porsiyonu başarılı. Ekmek arası seçeneklerde görsel ve fikir olarak başarılı olsa da lezzet olarak aynı hissi vermiyor. İçine extra soslar vb eklenip ekmek arasına girdiğinde kalamar panesi çıtırlığını kaybediyor ve ızgaradan çok haşlanmış tadı gibi geliyor. Porsiyonları da fiyatına göre küçük denebilir. Tek bir ürün doyurucu değil ancak atıştırmalık olarak değerlendirilebilir. Denemeye değer ancak ikinci kez gideceğimi sanmıyorum.

 • 16.10.2020
  Hasan Tahsin C******

  Sadece kalamar üzerine bir mekan olduğunu görüp cok cok büyük beklentilerle gittik. Menüsü bu doğrultuda beklenenden daha da kısıtlı. Fiyatlar yüksek geldi bize. Porsiyonlar da çok küçük. Doymadan kalkma ihtimaliniz cok yüksek. Lezzetlere gelince kalamar sever biri olarak cok bir yaraticilik veya ekstra bir tat bulamadim.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
El Calamar - konum
X : 40.9582847319 Y : 28.8216303661

Yeşilköy Mahallesi, İstasyon Caddesi, No:1/C, Bakırköy, İstanbul