Mangal Kebap

 • Paylaş
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
Mangal Kebap
9 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Mangal Kebap
Cevizlibağ, İstanbul

Açılış Saati :
08:00 - 23:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • 16.10.2020
  Ülkü K******

  Yemekleri güzel özellikle iskenderi çok başarılıydı gerçekten çok güzeldi sosu kıvamı yoğurdu enfes . Gidip yemek yenilebilecek bir yer sadece belki de bölge insanının bahşiş verme oranının düşüklüğunden menüdeki fiyatın değiştiğini iddia edip(ki bu durum işletmenin sorumluluğudur o zaman size yeni liste verilmelidir.) hesabı artırıyorlar. 2 kez üst üste yaşadık . Bu nedenle hesabınızı 2 kez kontrol etmeniz faydaniza olur.

 • 16.10.2020
  Selin Ç******

  Yemekleriniz çok güzel olmasına rağmen yemekleri getiren personeliniz çok kaba ve nezaketsiz. Aradığında kapıdayım demesine rağmen hala yolda olduğunu öğreniyoruz ve minimum 10 dakika soğukta beklemek zorunda kalıyoruz. Hiçbir müşteriniz böyle bir muameleye maruz kalmak zorunda değil. En kısa sürede bu durumu çözerseniz çok sevinirim. Ayrıca bir defalık bir mesele değil, birkaç kez aynı personeliniz bu tarz saygısızlıklarda bulunmuştur.

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Mangal Kebap - konum
X : 41.0103893944 Y : 28.9129894227

Merkezefendi Mahallesi, Sabri Ülker Caddesi, No 27/C, Zeytinburnu, İstanbul