Satır Lahmacun

 • Paylaş
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
Satır Lahmacun
11 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Satır Lahmacun
Tepeüstü, Ihlamurkuyu, İstanbul

Açılış Saati :
11:00 - 22:30

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • endavet.com - cinsiyet
  187 gün önce
  Adem Manavgat

  (ENG) Service is very fast in the place located in Tepeüstü, Ümraniye. The chef is master of his domain and easily understood from all products. We ordered a spicy walnut and regular lahmacun with Ali Göde turnip juice. Ali Göde is not easy brand find outside Adana. The ingredients of the Lahmacun were abundant, well cooked and delicious. I think they used the walnuts well balanced in lahmacun. We also tried in Katmer after the meal and they stated honestly that it was ready-made product. Good alternative for this location and If you notify earlier, they also prepare tray products.
  .
  (TR) Ümraniye, Tepeüstü’de pideciler sokağı diye adlandırdığım sokakta yer alan mekanda servis oldukça hızlı. Fırın ustası işinin ehli, rahatlıkla tüm ürünlerden anlaşılıyor. Acılı cevizli ve cevizsiz lahmacun sipariş ettik ve yanında Adana dışında bulmaya çok alışık olmadığımız Ali Göde Şalgam sipariş ettik. Lahmacunun malzemesi bol, iyi pişirilmiş ve lezzetliydi. Cevizi de bence kararında kullanıp yakıştırmışlar. Yemek sonrası katmerde denediğimiz mekan hazır ürün kullandığını samimi bir şekilde belirtiyor. Bu lokasyon için iyi bir fırın ve önceden haber vermeniz halinde tepsi ürünleri de hazırlıyorlar.

 • endavet.com - cinsiyet
  187 gün önce
  Elif Çelik

  Bir urfalı olarak; evde harç hazırlayıp fırına gönderilen lahmacun harcının aynısı bu. İnanılmaz lezzetliydi servis çok hızlı ve iyiydi. Katmer de inanılmaz iyiydi. Yağı birazcık kokuyordu ama bir kere ısırınca her şeyi unutuyor insan

Yorum Yaz...

Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Satır Lahmacun - konum
X : 41.0205777761 Y : 29.1283416376

Tepeüstü Mahallesi, Poyraz Caddesi, No 4, Ümraniye, İstanbul