Görele Park

 • Paylaş
Görele Park
Görele Park
Görele Park
Görele Park
Görele Park
Görele Park
Görele Park
7 Adet medyayı görüntüle
MENÜ
Hakkında
Görele Park
Polonezköy, İstanbul

Açılış Saati :
08:00 - 20:00

Açık Olduğu Günler :
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
Yorumlar 2
 • 16.10.2020
  Uzay K******

  Polonezkoy yoluna girdiğinizde sağdaki ilk restaurant.. Fındık ağaçlarının altında temiz tahta masalarda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Servis hızlı, temizliği yeterli, fiyatları makul.. Kahvaltısı lezzetli ve yeterli.. Izgara tabağında ise sucuk ve kofte yeterince hoş değildi. Et biraz kuru olmuştu ama kötü de değildi.. Cok iyi yer degil ama tekrar gidilir, şahsen ben öneririm..

 • 16.10.2020
  Ege A******

  Zomatodaki yorumlara bakarak gittik nasıl kaçacağımızı bilemedik. Masalar yamaca konulmuş oturduğunuz yerde desteksiz ve yamaçta oturmak için büyük çaba sarfetmeniz gerek. Bebek arabası ile burada oturmak ekstra zor. Fındıkların dibi olduğu için güneş sanki tepenizde gibi sıcak. Kahvaltıya gelince herşey marketten alınmış tabağa konup size getirilmiş, evimizde çok daha lezzetli bir kahvaltı yapmamız mümkündü. Fiyatlar da bu kahvaltı ve yer için ekstra pahalı geldi bize. Bir daha gelmeyi kesinlikle düşünmeyiz...

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Görele Park - konum
X : 41.1190692484 Y : 29.1578650475

Görele Köyü, Polonez Yolu Caddesi, No 24, Beykoz, Istanbul