Diyetisyen Andaç Yeşilyurt

İzmir/Konak

Düzenli ve dengeli beslenmek sadece kilo vermeyi akıllara getirse de aslında bir çok bilim insanının fikrince bir çok hastalığın önlenmesinin temelini oluşturuyor ve kişiye özel beslenme planı uygulayarak çeşitli hastalıklarda tedaviye destek olunabiliyor. Uzman bir diyetisyen arayışında olan tüm kullanıcılarımıza bu konuda alanında uzman Diyetisyenimiz Andaç Yeşilyurt’u tavsiye ediyoruz.

Yeşilyurt, ilkokul, ortaokul ve lise dönemini Ankara’da geçirdikten sonra şehrindeki Başkent Üniversitesi’nde mesleki eğitimine başlamıştır. 2008 yılında mezun olduğu Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2010 yılında İzmir Alsancak’ta hizmet vermeye başlamıştır. Kendi kurumunu açan Andaç Yeşilyurt, beslenme ve mutfak konusunda tecrübelerini paylaşarak birçok danışana ulaşmıştır.

Çalışma hayatı süresince eğitimlerine hız kesmeden devam eden Yeşilyurt, yurt içi, yurt dışı eğitimlerine katılım göstermiştir. Bu eğitimler arasında ‘’Harvard Medical School’’ gibi alanının önde gelen kurumları da bulunan Diyetisyen Andaç Yeşilyurt’un başarıya giden yolculuğu böylece basamak basamak yükselmiştir.

Aldığı diğer eğitimlerin arasında, Food & Nutrition, Conference & Expo’ – American Dietetic Association – San Diego / Amerika, Our Gastrointestinal Health: Its a Gut Feeling’ – Natural Gourmet Institute – New York / ABD, Bebek ve Çocuk Beslenmesi Kursu Katılım Sertifikası yer almaktadır.

Diyetisyenimizin en önemli çalışma prensiplerinden biri ; onanmış güncel bilgileri uygulamalarında kullanmasıdır. Meslek hayatında danışan görüşlerine önem veren Yeşilyurt, diyet süreçlerinde danışan psikolojisinde lezzetli yemek yiyememek olduğunu bunun kilo verme, kilo koruma ve hastalıklarda beslenme sürecinde olumsuz etkisi olabileceğini farkederek mutfak sanatları yaklaşımına yönelmiş ve sağlıklı beslenmeye lezzet katan bir bakış açısı geliştirmiştir.

Danışanlarının mutluluğunu göz önünde bulundurarak çıktığı bu yol da ilk durağı California’da dünyanın en iyi aşçılık okullarından biri olan ‘‘Culinary Institute of America’’ da sağlıklı mutfaklar kursu olmuştur. Edindiği bilgileri herkesin sağlıklı bir hayata bir adım daha yaklaşabilmesi için YouTube kanalında yayınlamaya başlayan Yeşilyurt, iş hayatına yenilikler ve araştırmaların izinde devam etmektedir.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın anahtarı olarak doğru beslenmek, egzersiz ve sporu hayata dahil etmek, pozitif olmak olarak açıklayan Diyetisyen Andaç Yeşilyurt herşeyin kararlı olmaktan geçtiğine inanıyor.

Siz de sağlıklı beslenmeyi hayatınıza dahil etmek isteyenlerdenseniz diyetisyenimiz Andaç Yeşilyurt’a ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Görüşler 3

 • Ayten N******
  06.07.2021

  Daha yeni danışmanlık almaya başladığımız Andaç Bey’e kardeşim ile birlikte gidiyoruz. İkimiz arasında ufak bir yarış ile Andaç Bey’in yüksek motivasyon kaynağı bizim için tetikleyici oldu. İyi ki sizi bulmuşuz!

 • Harun K******
  21.06.2021

  Türkiye’nin en iyi diyetisyenlerin biri olduğunu duydum ve kendisiyle iletişimim bu şekilde başlamıştı. Kısa zamanda uzun bir yol katettik. Güzel yaklaşımınız ve ilginiz için teşekkür ederim.

 • Esila Meryem K******
  31.05.2021

  Sadece önerdiği yeni tarifler ile diyet yapabileceğime inancım arttı. Tüm bu tarifleri denemem sonucunda kilo vermem hızlanmaya başladı ve ilk danışmanlık aldığım tarihten beri -14 kilo verdim. Tüm desteğiniz ve enerjiniz için teşekkür ederim.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Diyetisyen Andaç Yeşilyurt - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

1383 sok. No:3 Ertem apt. Daire 9 Alsancak / Konak - İzmir