Diyetisyen Ekin Altın
endavet.com kullanıcılarına özel %15 indirim Fırsatı! Hemen İndirim kodunu al!
endavet.com - Uzman Diyetisyen Ekin Altın / İzmir
5 yorum
 • yuzyuze Yüzyüze
 • online Online

Uzman Diyetisyen Ekin Altın / İzmir

İzmir İzmir/Aliağa

Sağlığı etkileyen en büyük unsurlardan biri hepimizin bildiği gibi kilo problemleri. Bu sorunlar her zaman fazla kilodan kaynaklanmıyor, kilo almak isteyen ya da sadece sağlıklı beslenmek için danışacak uzman birine ihtiyacınız olabilir. Kilo problemlerinden kaynaklanan hastalıkların olduğu gerçeğini göz ardı etmeden çoğu hastalıktan ilaç tedavilerinin yanında sağlıklı beslenmenin çok önemli bir yer tuttuğunu bilmemizin yanı sıra yaşlara göre özel listeler de hazırlanmaktadır.

 

Sağlıklı beslenme yolculuğunda bir uzmana danışarak bu yolculuğun merdivenlerini daha emin adımlarla tırmanabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu Uzman Diyetisyen Ekin Altın eğitim hayatını sadece lisans ile bırakmamış, Yüksek Lisans Eğitimini ise Haliç Üniversitesinde tamamlamıştır. 11 yıllık çalışma hayatında bir çok danışana profesyonel hizmet veren uzman diyetisyen online diyet ve yüz yüze olmak üzere iki alanda da hizmet vermektedir. İki çalışma tarzında da danışanlarının tüm soruları ve merak ettiklerine öncelik vererek, kişileri bilgilendirerek sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmelerini sağlamayı çalışmak onun için bir mesleki önemdir. Böylece danışmanlık hizmeti dahilinde kilo koruma programından sonra hizmet sonrası her bir danışanının yaşam kalitesini yükseltmeyi ve sağlıklı bir yaşam için beslenme tüyoları ile aldığı hizmetten en yüksek verimi elde etmelerini sağlamaya çalışmaktadır. Siz bu süreci hızlandırmak istiyorsanız bunun için yaşadığınız şehirdeki spor salonu ve personel trainer hizmeti alabilir ve beslenme yolculuğunuzu hareket ile destekleyebilirsiniz.

 

Uzman Diyetisyen Ekin Altın’dan kilo verme, kilo alma, vücut analizi, kişiye özel beslenme programı oluşturma, bebek beslenmesi, çocuk ve ergenlerde beslenme ve kurumsal beslenme hizmetleri dahilinde danışmanlık alınabilir. Tüm bunların dışında bir çok hastalığın tedavi aşamasında beslenme düzeni ile ilgili yardım alınabilir ve sağlıklı beslenme ile tedavi desteklenebilir. Uzman Diyetisyen Ekin Altın’ın tedavi edebileceği; yeme bozukluklarında beslenme, irritabl bağırsak sendromu, menopozda beslenme, tip 2 diyabet, gut hastalığında beslenme, haşimato hastalığında beslenme, hipertansiyonda beslenme gibi bir çok hastalık hakkında İzmir’deki Ekin Altın ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Online olarak tüm danışanlarına hizmet sunan Uzman Diyetisyen Ekin Altın, tüm danışanlarına Dünya’nın her yerinden iletişime geçilebilir. İzmir’de 6 yıldır hizmet veren danışmanımız daha öncesinde 5 yıl İstanbul’da hizmet vermiştir. 2011 yılında mezun olduktan sonra hemen mesleğini icra etmeye başlayan Ekin Altın ile sağlıklı bir hayata başlangıç adımlarınızı atmak için danışmanlık alabilirsiniz.

 

 

Görüşler 5

 • Esin Suna Y******
  15.07.2021

  Ekin Hanım ile kısa bir süre önce haşimato hastalığım ile ilgili danışmanlığa başladık. Uzun zamandır problem yaşadığım bir çok nokta’nın çözümünü birlikte bulacağımıza dair inancım tam. Sadece

 • Derya Ş******
  11.05.2021

  Tip 2 diyabetim. İnsilün direncim düşük. Ekin hanımla beslenme programına başladım. 1,5 ay oldu. Herşey yolunda. Acıkmalarım daha iyi. 2 kilo verdim Yavaş yavaş kilo vermeye de devam edeceğiz. Ekin Hanım'ı rahatlıkla hepinize tavsiye ederim.

 • Hayrettin Ö******
  20.04.2021

  130 kiloyla Ekin hanım'dan yüzyüze beslenme danışmanlığına başladım. 6 ayda tam 30 kilo verdim. Sağlığım çok iyi. Hayatımın değiştiğine resmen tanıklık ediyorum. Sanki her kilo benim için bir yaşmış. 30 yaş gençleşmiş gibiyim. Arkadaşlar sakın kilolarınızla yaşamayın. Ekin hanımla tanışın lütfen. İnanın olabiliyor. Kilo verebiliyoruz. Teşekkürler Ekin Hanım

 • Şebnem H******
  12.04.2021

  Ekin Altın'dan online beslenme danışmanlığı hizmeti alıyorum. Yaklaşımı ve samimiyetinden çok memnunun. İstediğim kiloya ulaştığım zaman da danışmanlığı kesmeyi düşünmüyorum. Çünkü bir şey de başarılı olmanın kısa yolu yok. Teşekkürler Ekin hanım. Sizden çok şey öğreniyorum.

 • Sena G******
  03.04.2021

  Aradığım diyetisyeni sonunda buldum, Ekin Hanım ile birlikte kilo alma yolculuğumda aldığım sonuçtan çok öğrendiğim bilgilerden mutluyum. Kilo koruma programı sonrası artık sağlıklı bir yaşam yaşamaya devam edebileceğim. Sadece kilo almadım, artık yeni bir yaşam tarzına sahibim. Öğrendiğim her şey ve bana kazandırdıklarınız için teşekkür ederim. Aldığım kilolar ile özgüvenim yerine geldi.

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?

Fazılbey cad aksoy mah d:1