Yedinci Sanat Prodüksiyon

  • Paylaş
Hakkında
SEVENTY ART ÜRETİM, Fethi BEŞOL'un bir anayasasıdır.

Fethi BEŞOL Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi, eğitimi sırasında edindiği akademik bilgileri fotoğrafçılık ve sinematografi alanında özgün projeler üreterek profesyonel bir yönetmen olarak getirdi.

Sanatçı hassasiyetiyle performans sergiliyor. Yetenek, bilgi, tecrübe, disiplin ve yaratıcılığı bir araya getiren Fethi Beşol, alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Tüm çekimlerde ekibi yönetin. Yedinci Sanat Üretimi aynı gün için tek bir sözleşme yapar. Böylece tüm çekimler Fethi Beşol kalitesinde gerçekleşiyor.

YEDİ SANATI ÜRETİMİ; beklentilerinizi karşılamak ve deneyimli fotoğrafçıları, kameramanları, sanat yönetmenleri, kurgu ve montaj ekibiyle çözümler sunmak için kurulmuştur.

Fotoğraf ve video alanında akademik eğitim alan ekibimiz, bu alandaki bilgi birikimini son teknoloji ekipmanlarla birleştiriyor. Video alanında size yüksek teknik ve sanatsal cevaplar veriyor. beklentiler ... SEVENTER ART ÜRETİM beklentilerinizi aramanın temel başlangıç ​​noktasıdır orjinaldir ...

Talepleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı kendi stüdyomuzda, dışarıda veya kurumda yapıyoruz. > Taslak aşamasında özel bir güne ait fotoğraf veya ürün veya kurumsal tanıtım fotoğrafı veya videosu olsun, özel konseptimizi geliştiriyoruz. Taslak aşamasından taslak hazırlama aşamasına kadar ilkemiz profesyonellik ve sanatsal bakış açısıdır.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Yedinci Sanat Prodüksiyon - konum
X : 38.461795 Y : 27.1276031

1675 sokak no:157 kat:2 daire:2 Tersane Mahallesi Karşıyaka/ İZMİR (Tersane otobüs durağı)