Yaşam Park

  • Paylaş
Hakkında
2010'dan beri faaliyet gösteren muhteşem körfez manzarasıyla İzmir'in en yeni ve en büyük organizasyon mekanı olma özelliğini taşıyan Yaşam Parkı, 200.000 m2 alanda doğa ile bütünleşebileceğiniz yeşil bir alanda kurulmuştur. Modern ve şık bir şekilde dekore edilmiş modern kampüsü ile davetlerin ve organizasyonların vazgeçilmez bir yeri haline gelmiştir.
Hakkımızda Bu peri masalına adım atın Özel anlarınızı unutun! PARKTA YAŞAM, yemyeşil bahçeleri, görkemli orman manzaraları ve zengin menüsü ile İzmir'in en çok rağbet gören yerlerinden biridir. 1500 ve 750 kişilik kapasitesiyle muhteşem körlük İzmir'in tüm renk ve güzellikleriyle çok özel bir ülke düğün alanı ve fes manzarası eşliğinde İzmir'de bir eşleşme bulamıyorsunuz. Düğün sırasındaki olumsuzluklara karşı teknik bir ekibimiz var. Düğün sırasında ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Otopark alanımız 1000 araç kapasiteli ve ücretsizdir. Ulaşım İzmir'in her yerinden kolayca sağlanabilir. Lezzetli ve hijyenik yemekler profesyonel ustalar tarafından yapılır. Profesyonel servis ekibimiz ile yanınızdayız. . Pastalarımız kişiye özel porselen tabaklarda servis edilmektedir. Fotoğraf ekibimiz, orkestramızda uzman olan uzmanlardan oluşmaktadır.
Hayallerinizi canlandırmak istediğiniz her şeyi seçkin salonlarımızda gerçekleştirmek için YAŞAM PARK'taki en özel gününüzde sizi bekliyoruz.

Tesisimiz özel güvenlik ile korunmaktadır. | Tesisimiz alkolsüzdür.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Yaşam Park - konum
X : 38.3611144 Y : 27.0790559

Çetin Emeç Mah. Öğretmen Rasim Şeyoğlu Sokak No:65 Balçova