Abana Seyir Terası Düğün Salonu Restoran

  • Paylaş
abanaseyirterasıdüğünsalonu
Abana Seyir Terası Düğün Salonu Restoran
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
abanaseyirterasıdüğünsalonu
16 Adet medyayı görüntüle
Hakkında

Kastamonu'nun en güzel, en güzide sahil ilçesi Abana’da bulunan Abana Seyir Terası Düğün Salonu, düğün, nişan, kına, sünnet, davet gibi özel günlerde ve restoranıyla doğa ve deniz manzarası eşliğinde, merkeze yakın kolay ulaşım olanaklarıyla müşterilerinin hizmetindedir. Mehmet Kayaçal’ın yetkili olduğu işletme, müşteri talebi üzerine catering, fotoğrafçı ve organizasyon şirketi bağlantısı da kurarak müşterilerinin özel günlerini sorunsuz bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

Kastamonu kutlama mekânı tercihinde ön sıralarda olan işletmenin verdiği hizmetler, ‘düğün, kına, nişan, sünnet düğünü, davet resepsiyon, baby shower, doğum günü, evlilik teklifi organizasyonu, evlilik yıldönümü organizasyonu ve kurumsal etkinlikler ’dir.

Karadeniz sahil şeridinin doğa ve deniz buluşması anlamında en güzel yerlerinden biri olan Abana’da şehir merkezine 1 km. yakında yer alan ve Kastamonu nişan salonu, Kastamonu kına salonu ve Kastamonu düğün salonu hizmeti veren işletme, organizasyonlarda yaşanacak sorunları en aza indirmek için aldığı önlemlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Açılır kapanır tavan, açılır kapanır yan camlar, açık-kapalı ve çimli alanı, deniz ve doğa manzarası, bahçe düzeni, şehri tepeden kuşbaşı gören konumu, engelli girişi ve vale hizmeti ile bir işletmeden beklenen her türlü konforu, kolaylığı sunmaktadır. Abana Şehir Ormanı içinde yer alan Kastamonu deniz manzaralı düğün salonu Abana Seyir Terası, yüksek tavanı, olağanüstü manzarası, kolonsuz sahnesi, güleryüzlü ve ilgili personeli ile davet sürecince konukların sıkılmadan, bunalmadan eğlenceli saatler geçirmesini sağlamaktadır.

Kastamonu restoran olarak da hizmet veren ve alkol servisinin olmadığı işletmede, doğa ve doğada yaşayan canlılar ön planda tutulduğu için onlara zarar vermemek adına ve gürültü kirliliği yaşanmaması için havai fişek kullanımına izin verilmemektedir.  Hem konuklar hem hayvanlar açısından herhangi bir sorun yaşanmaması için evcil hayvan kabul edilmeyen işletme Kastamonu davet salonu olarak yemekli düğün organizasyonlarında menü tadımı ve müşteri talebine göre menüde değişiklik yapma tercihi de sunmaktadır.

Özel gün ve davetlerinizi unutulmaz kılmak, doğa ve deniz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle serpme kahvaltı, kiremitte ve ızgarada balık, karışık ızgara, et biftek, güveçte et sote, saç kavurma gibi güzel lezzetler eşliğinde vakit geçirmek istiyorsanız Kastamonu Abana’da yer alan Abana Seyir Terası Düğün Salonu yetkilisi Mehmet Kayaçal’a ulaşmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Yorumlar 1
  • 04.09.2022
    Nurten D******

    En özel gününüzü daha da özel kılmak için muhteşem bir seçim :)

Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.

İletişim Formu

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Abana Seyir Terası Düğün Salonu Restoran - konum
X : 41.9748731 Y : 34.0071335