Kartallar Yemek ve Catering

  • Paylaş
Hakkında
Kartallar Yemek, 1998 yılında orta sanayi bölgesinde, fast food yönetimi olan 35 m2'lik bir restoranda kuruldu. Başarısına paralel olarak, 2005 yılında 1.Organize sanayi bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda 1000 m2 kapalı alanda hizmetini sürdürmüştür. kurum ve kuruluşlarına catering hizmeti veren bir şirkettir. Ayrıca düğünler, cenaze törenleri ve toplantılar için catering ve catering hizmetleri vermektedir. br> Geniş müşteri portföyü ile Kayseri'de her zaman zirvede olmayı hedefleyen Eagles, yemek ve yeme içme her zaman başarılarına devam edecektir. olup olmadığını kontrol edin.

Hammaddelerin uygun şartnamede olmadığı ve mal girişlerinde ideal paketleme standartlarının bulunmadığı tespit edilirse, siparişler iade edilir ve anlaşmalı tedarikçi firma ile sözleşme sonlandırılır. lojistik sıcaklıklar kontrol edilir.

Her ay en son ürün analizleri, ekipman hijyen analizleri, el hijyen analizleri ve hava hijyen analizleri yapılmaktadır.

"Gıda fabrikası" üretim departmanı personeli, şirket kurallarına göre her üretim algılamak için sensör sistemi ile elleri dezenfekte ediyor, ancak sadece kemik, eldiven ve zırh kullanarak üretime katılmak mümkün.
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Kartallar Yemek ve Catering - konum
X : 39.7438126 Y : 30.6356387

Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad No: 11