Gökkuşağı Düğün Salonu

  • Paylaş
Hakkında
Kayseri Talas şehir merkezine sadece 10 km uzaklıktadır. Doğanın güzelliğini görebileceğiniz ve kaliteli hizmete tanık olabileceğiniz bir adresiz. Güler yüzlü hizmet ile birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için organizasyonlarınız için detaylı bir çalışma yapmak için ideal yeriz.
En değerli anlarınızı paylaşmak için yıllardır çalışıyoruz. Tecrübemiz ve başarılarımız sayesinde memnuniyet odaklı işler yapıyoruz. Bir tesisten beklediğiniz her şeyi bulursunuz. Salonlarımız hakkında konuşmak isterseniz, ilki Kayseri Gökkuşağı Düğün Salonu Havuzu. Modern ihtiyaçlara göre tasarlanmış havuz konseptinin sonuna kadar yaşıyorsunuz. Hizmetimizi şık bir çizgiyle sunuyoruz. Bunu yaparken canlı müzikten zevk alıyor ve lezzet şölenine tanık oluyorsunuz. Ayrıca, düğününüzü havuzda yapmaya karar verirseniz, bölgede başka bir düğününüz olmadığını da belirtmek isteriz. Ayrıca olumsuz hava koşullarına karşı sizi hazır tutarız. Kapalı salonumuza giderseniz, detayları en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz bir salonla karşı karşıya kalırsınız. Beyazın altın sarısı hizmetleriyle buluştuğu salonda, zarafetin bir başka yorumuna tanık oluyorsunuz. Çok fazla çiçek detayı kullandık. Muhteşem avizelerle dekorumuza şıklık kattık. Böyle ayrıntılarla bir düğün yapmak harika olmaz mıydı? yorumlar
Farklı servislere gelelim Gel

Bouquet Design ile özel bir gelin çiçeğiniz var. yorumlar •
Ayrıca fotoğraf çekimi için hizmet veriyoruz. Profesyonel ve kaliteli çekim için çekim
• Özel günler için Salon Dekorasyonu da sunuyoruz. yorumlar •
Düğün pastası ile konseptiniz için pasta yaratıyoruz. yorumlar •
Dilerseniz, Dans Müziği servisimizle sizin için de müzik yaratıyoruz. yorumlar •
Animasyon gösterisi sayesinde çocuklarınız için eğlenceli anlar yaratıyoruz. yorumlarbr>

< br>br>

İletişim kurmak istiyorsanız, hizmetlerimizi kullanın, sadece ücretsiz formu doldurun katılmak!
Yorumlar 0
Görüşlerini Paylaş
Yorumun bizim için çok önemli. Bu firma ile ilgili değerlendirmeni ve tecrübelerini belirterek kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsin.
Gökkuşağı Düğün Salonu - konum
X : 38.6863028 Y : 35.5427362

Bahçelievler Mahallesi, Soylular 1. Sk. No:60, 38280 (Ali Dağı Yolu