Esma Nur Yıldırım

Kayseri/Bünyan

Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan Esma Nur Yıldırım, Kayseri diyetisyen listesinde yer almakta ve kişiye özel hazırladığı diyet listeleriyle danışanlarına online beslenme danışmanlığı yoluyla ulaşmaktadır.

Yıldırım, çalışma temposu ve yoğunluktan diyetisyene gitmeye zaman bulamayanlar, bulunduğu bölgede diyetisyen olmayanlar ve yurtdışında yaşayıp kendi yemek kültürüne göre diyet yapmak isteyenler için online diyet listeleri hazırlamaktadır.

Hem kilo vermek isteyenlere, hem de kronik hastalıkları nedeniyle beslenmesine özen göstermek zorunda olanlara hizmet veren Esma Nur Yıldırım’ın başlıca çalışma alanları, ‘Kilo Alma, Kilo Verme, Vücut Analizi, Kişiye Özel Beslenme Programları, Bebek Beslenmesi,Prematüre Beslenmesi,Yeni Doğan Metabolik Hastalıkta Beslenme, Kanserde Beslenme,Kalp Damar Hastalıklarında Beslenme,Metabolik Hastalıklarda Beslenme, Haşimato Hastalığında Beslenme,Hipertansiyonda Beslenme,Migrende Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme,Troid Hastalığında Beslenme, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme,Gut Hastalığı ve Beslenme, Yeme Bozukluklarında Beslenme,İrritabl Bağırsak Sendromu (İBS) Diyeti,Gebelik ve Lohusalıkta Beslenme,Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Menopozda Beslenme,Çocuk ve Ergenlerde Beslenme,Sendrom,Tip 1 Diyabet,Tip 2 Diyabet,Reaktif hipoglisemide Beslenme, Spektrum Bozukluğu ve Otizmde Beslenme, Bariatri Diyetisyenliği, Kontrol Randevusu,Kurumsal Beslenme Danışmanlığı,Sağlık Koçluğu Programları,Metabolik Balans ve Sporcu Beslenmesi’ dir.

Beslenme her dönem için önemlidir ama bazı hastalıklarda bunun önemi daha da artar. Kronik hastalıklar ve kanser gibi hastalıklarda, özellikle tüketilmemesi gereken besinleri tüketmemek, ne, nasıl, ne zaman tüketilmeli gibi sorularla ilgili doğru, bilimsel yanıtlar almak için bir uzman, yani diyetisyen desteği şarttır. Yıldırım, danışanlarına bu konularda da yardımcı olmaktadır.

Sağlıklı kilo verme, kilo verme süreci kadar sonrası için de gerekli ve zorunludur. Diyet sürecini yasaklarla değil, porsiyon kontrolü ile sürdüren diyetisyen Esma Nur Yıldırım eşliğinde, yavaş yavaş ama sağlıklı bir şekilde verilen kilolar, koruma programları ve spor salonları , Personel Trainer desteği ile kalıcı olmaktadır.

Uyguladığı programlarla, danışanlarını, sağlıklı beslenmeyi bilen, bunu yaşam tarzı olarak benimseyen bireyler haline getiren diyetisyen Esma Nur Yıldırım’a bireysel ya da kurumsal olarak ulaşmak, kendiniz ve yakınlarınız için verdiği hizmetlerle ilgili yardım almak isterseniz sayfamızdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Görüşler 3

 • Güzide Ç******
  06.10.2021

  Kesinilkle tavsiye ederim

 • Ece B******
  14.09.2021

  Online aldım hizmeti,yüzyüze olsak bu kadar olurdu,süper iligli,online olur mu diye şüphe edenler hiç düşünmesin

 • Sema A******
  06.08.2021

  27 kg verdirdi bana ya,hayatıma dokundu resmen ,çok teşekkürler Esma hanım

Size Ulaşalım

Bilgi talebiniz doğrudan diyetisyene gönderilir.
Bizi nasıl buldunuz?
Esma Nur Yıldırım - konum
X : 39.33429742980725 Y : 35.068359375

Tüm Türkiye